• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 17 January, 2010, 17:37:52
hahah ala vi mozete brzo pisati ili mene od ove povrede nesto zanosi, naravno da ima slika evo samo sto nisu :D
Sta je bolan Hare!?!? Nisi se valjda dans istumbo po stazama!?!?! :P


@Dadi
Pada...ali slabo...nadamo se da ce se pojacati u toku veceri!!! :D :D

01xxx01

Quote from: Garfild_Dane on 17 January, 2010, 17:31:09
Quote from: 01xxx01 on 17 January, 2010, 17:25:15
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: SORRY...znam da nije smesno al sam se nasmejao  :)
Mogu misliti koji SMOR...minut ide pa stane ....pa sve tako...uFFff...i ja sam jednom ili dva puta na ogorjelici zastao  :o


ma smijesno je, sto je najgore, kad se prica ovo retroaktivno, he he he, al' mi se nikako ne svidja ono ljuljanje u vazduhu, brrrrrrrrrr...
a oni jadnici sto se smrzose neke godine na Praci, to je poseban film strave i uzasa  :'(
zato je jedva cekam sestosjed, iz TIH sebicnih razloga!
:P

DarkoN

bilo da se bojis visine ili ne nije prijatno biti u korpi koja stoji. jedino ako si na onom dijelu poljica gdje se moze iskociti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Poljice 09:00 :D extra....






Predivno JUTRO !!! Kao sto VIP kaze jutarnje sliku su najbolje slike  ;D


















Pa sada Ogorjelica...SECURITY i na kasi stoji gleda ko kakvu kartu kupuje  :o nisu normalni.....harison hvata svaku slikicu






OGORJELICA  ;D danas padovi nenormalni hem sto se vidi, hem ledena staza, a ja lud  3:(




Negdje oko 13:00 ili 14:00 magla dolazi ali slabo nesto samo na vrhu






I na kraju, sklapanje korpi i lagano pod lijecenje...nema me na Jahorini dok se malo ne oporavim



P.S.
Jos nesto...30 min. prije nego su se zice ugasile snijeg je poceo da propaduje....a staze su LED, ako ne padne novi snijeg ovih dana za bordere je ovo SMRT, raja mi govorila da postavim na forum ovu vjest da je lift Ogorjelica II, 2 puta stajala nekih 5-10min. neki kvar   :-\

skiDeki

To se zove sreca u nesreci :) Na Jahorini i dalje pada sneg slabog inteziteta!

Hare divne slike!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 18:00:31
To se zove sreca u nesreci :) Na Jahorini i dalje pada sneg slabog inteziteta!
Hare divne slike!

Jesam rekao da je Hare na Jahi :D :D   Sta reci Hare nego pljas pljas pljas :P  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Jasta nego da je zaledilo...vec nedelju dana debeli minusi...a nidje novog snega!!!

harison

Hvala DEKI moj, samo za nase clanove foruma, mene bole trbusni misici i ledja ovih dana sam na terapiji  KUCA d.o.o  dok se ne oporavim bar malo istegao sam svaki misic koji imam  :o  :'(  oslonit cemo se na druge forumase za slike pa kad ko bude u mogucnosti nek stavi dok fotoreporter ne ozdravi  :P

skiDeki

Brz oporavak Hare!! Znam sta su muke kad nespreman odes na sneg. Ja imam problem samo sa nogama, zato sad polako vezbam cucnjeve!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dobro je hari valja malo i kuci biti oces da nas poubijas sa ovim slikama,i ovako smo se smorili

DarkoN

jbg hare zao mi je sto si se povrijedio, zelim ti brz oporavak. valjda ce sad biti neko ko ce da te zamijeni. a za danasnji izvjestaj  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nemojte ga tolko hvaliti uobrazice se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Simiki

Pada li gore??

U nizinama je vec poseo sa padanjem!!!! :bravo::( :bravo::(

harison

hahahaha nadam se brzom oporavku, Bojane opet ti sa onim traktorom po Jahorini, ja gledam sta sad radis, kad mi jedan rece ode Bojan na krompiranje  :bravo::( dosadilo mu skijanje, pa drugim brazde kopa hoce da nas pobije  3:(

Evo me polako nek se vrati sve na svoje mjesto, samo je glava citava zbog kacige  (:smijeh:

Ozimican

danas bilo extra na jahorini samo sto je na poljicama guzva...al vjetar je puhao brada mi se smrzla..jos onaj snijeg poslije bio dobar..

BOJAN-BG

Quote from: harison on 17 January, 2010, 18:19:34
hahahaha nadam se brzom oporavku, Bojane opet ti sa onim traktorom po Jahorini, ja gledam sta sad radis, kad mi jedan rece ode Bojan na krompiranje  :bravo::( dosadilo mu skijanje, pa drugim brazde kopa hoce da nas pobije  3:(

Evo me polako nek se vrati sve na svoje mjesto, samo je glava citava zbog kacige  (:smijeh:

dobar si hare dobar  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: