• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

duva i to muski i u banatu,ali koga je to briga pa i mene samo nek napada na jahorini dovojno za dobro skijanje

skiDeki

Ma ne treba ni meni ovde sneg, ali kad kod mene pocne padati, prvo sto mi padne na pamet je KAKO LI TEK SAD PADA NA JAHORINI!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

nikako da prokine taj sneg na jahorini ove godine

DarkoN

ski deki snijeg nam stize tako da se nemoras nervirati, snijega ce biti. podloga nemoze biti bolja, ako sad padne 20-30 cm snijega bice vrhunskog skijanja.  
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 17 January, 2010, 13:46:46
ski deki snijeg nam stize tako da se nemoras nervirati, snijega ce biti. podloga nemoze biti bolja, ako sad padne 20-30 cm snijega bice vrhunskog skijanja. 
30 centi na ovu krizu je puno cele ove sezone na poljicama nije palo toliko

BOJAN-BG

nema nigde vipa ni za zivu glavu,mora da je na privatnim porukama sa lolom se dopisuje (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Znam da ce ga biti, i sve znam, samo da padne jos to malo da staze budu u full-u i odmah cu biti mirniji!

Zamislite kako bi bilo sad na Jahorini da nije bilo one juzine koja je otopila onih metar snega :)

Boki  Bilo je Na poljicama i vise 8), a Vip bi trebalo da instalira nove antene za wireless u naselju sator :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Boki evo jedne iz decembra samo za tvoje oci :) bilo ga je oko 70-80 cm, a mozda i vise austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

eh kad samo pomislim da nije bilo ... necu ni da spominjem da se ne ponovi slucajno. ali veceras ce da pada pa ce da bude i vise snijega nego na ovoj slici. s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Peglas

U B.Luci pada snijeg, valjda æe doæi i gore. s:nij)
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

BOJAN-BG

deki to je bilo u pred sezoni  ;)

BOJAN-BG

deki brzo u kafanu da platis pice peta zvezdica je pala

skiDeki

Sudeci po vasim izvestajima, sneg iz slovenije koji nam je Brera poslao na Jahorinu, je vec stigao do B.Luke, znaci za par sati je na Jahorini :bravo::(

Znam Boki, ali je izgleda fantasticno! Krajem februara i pocetkom marta je uglavnom takva situacija na Jahorini, a postsezona :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

kad si gore deki ja planiram doci za vikend 13.02

skiDeki

Oblaci prelecu preko Jahorine, to bi mogao biti dobar znak s:nij)

Boki poslao sam ti pm.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...