• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 02:30:46
Quote from: davor77 on 24 January, 2010, 02:24:38
nego 01xxx01 spusti se za mene stazom broj 9 ...p ogledajte Basnko ili ostale planine i cijene na njima i na jahorinu vam nikad nece pasti na pamet da odete :)

Zajebi te smrdljive bugare...bugari su bugari...:P  Jaha nije daleko od njih samo da se hoce ko ozbiljno pozabaviti sa problemima i resavati stvari!!!! Bili bi bolji od Banskog i Boroveca zajedno!!!!
Ako vec oceste da skijate ko ljudi skupite pare i lepo put Austrije, Finske, Francuske...itd...KANADA!!!!
PooozZZzzzz!!!!

Dane, bas si hejter!  :'( Jesi ti bio u smrdljivoj Bugarskoj?
Evo ja cu u Kanadu preko Kolorada cim dobijem na BINGU a dotad imam para za povremeno po Evropi, a nemam ni predrasuda prema Bugarima... Mozda zato sto sam cula puno predrasuda upravo prema nama pa mislim da svima treba dati sansu, pogotovo ako se trude i imaju potencijala... Svaka cast Austiji i Francuskoj, NARAVNO, ali po meni nije losa ni ova istocna opcija gdje sam u hotelu s 4 zvjezdice, apartmanu koji izgleda bolje nego na reklami i ima sve moguce usluge included u cijenu od 250 EUR za 7 dana... pokupe te bukvalno na vratima od hotela i odnesu gondolom na 2600 metara, a onda ima 70 km staza za biranje... i super su uredjene, ima snijega, evo danas -15 a sunce grije k'o ludo... ko voli dugacke staze ima ova jedna od sedamnaest km kojom se sa pomenutog vrha spustis u centar sela... u kojem su inace cijene iste kao u Sarajevu... a poredila sam cijene sa italijanskim i francuskim, tamo - po ovom sto sam ja gledala, za te pare ne mozes dobiti ni blizu ovu uslugu...

Elem - nije ni vrijeme ni mjesto, al' bas ne volim predrasude. A na Jahorinu me eto cim se vratim a bude bilo dobrog snijega  hug:(

Odohhhhhhh - cao!!!

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2010, 11:12:10
Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 02:30:46
Quote from: davor77 on 24 January, 2010, 02:24:38
nego 01xxx01 spusti se za mene stazom broj 9 ...p ogledajte Basnko ili ostale planine i cijene na njima i na jahorinu vam nikad nece pasti na pamet da odete :)

Zajebi te smrdljive bugare...bugari su bugari...:P  Jaha nije daleko od njih samo da se hoce ko ozbiljno pozabaviti sa problemima i resavati stvari!!!! Bili bi bolji od Banskog i Boroveca zajedno!!!!
Ako vec oceste da skijate ko ljudi skupite pare i lepo put Austrije, Finske, Francuske...itd...KANADA!!!!
PooozZZzzzz!!!!

Dane, bas si hejter!  :'( Jesi ti bio u smrdljivoj Bugarskoj?
Evo ja cu u Kanadu preko Kolorada cim dobijem na BINGU a dotad imam para za povremeno po Evropi, a nemam ni predrasuda prema Bugarima... Mozda zato sto sam cula puno predrasuda upravo prema nama pa mislim da svima treba dati sansu, pogotovo ako se trude i imaju potencijala... Svaka cast Austiji i Francuskoj, NARAVNO, ali po meni nije losa ni ova istocna opcija gdje sam u hotelu s 4 zvjezdice, apartmanu koji izgleda bolje nego na reklami i ima sve moguce usluge included u cijenu od 250 EUR za 7 dana... pokupe te bukvalno na vratima od hotela i odnesu gondolom na 2600 metara, a onda ima 70 km staza za biranje... i super su uredjene, ima snijega, evo danas -15 a sunce grije k'o ludo... ko voli dugacke staze ima ova jedna od sedamnaest km kojom se sa pomenutog vrha spustis u centar sela... u kojem su inace cijene iste kao u Sarajevu... a poredila sam cijene sa italijanskim i francuskim, tamo - po ovom sto sam ja gledala, za te pare ne mozes dobiti ni blizu ovu uslugu...

Elem - nije ni vrijeme ni mjesto, al' bas ne volim predrasude. A na Jahorinu me eto cim se vratim a bude bilo dobrog snijega  hug:(

Odohhhhhhh - cao!!!
lepa reklama jos sam od nekih cuo da je tamo dobro tako da mozda i razmisljamo da odemo sledece sezone

skiDeki

01xxx01 lep izvestaj, neme veze sto nije tema, treba da znamokako je i u drugim ski centrima!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

roPebn

Evo da se i ja javim!!:D
Na Jahorini je bilo eXtra!!:D
Od 8 dana koliko sam bio 5 dana je padao snjeg!!
pozdrav za sve forumase !! :o :o :o :o :o :o :o :o :o

bataneo NS


Bojan NS

Gu¾va na Poljicama na liftu....

Big_DANE

UFFFFFF KOJA GUZVETINAAAAAAAAAA!!!!!  EVO I SLIKA SA WEBCAM-era!!!!!

SLIKA SA OGORJELICE IMA BRDO AVTOMOBILA!!!!



NARAVNO SA POLJICE GDE JE GUZVETINA STRASNA!!!!!


jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

Bojan NS


Big_DANE


Bojan NS


kapa

Da li neko ima informacije da ce ove sezone proraditi bar jedan sestosed

Bojan NS


Big_DANE

TEMA VEZANA ZA SESTOSJEDE >>> 2 x sestosjed za sezonu 2009/2010
Rakao je sve SKI_NS...sestosjed OGORJELICA JE GOTOV 100%...SAMO SE CEKA '' UPOTREBNA DOZVOLA'' ...nesto su izgleda muljali pa sad malo to ide sporije u ministarstvu..a Poljice sestosjed..je u TEST FAZI....trebalo bi za nedelju dana da bude i on GOTOV 100% ...tako da se za nedelju ipo dana tj. mislim da ce pustiti oba sestosjeda u rad prve ili druge nedelje februara!!!!

DA LI IMA IKOG SA STAZEEEEE!?!?!? IMAL KAKVIH IZVESTAJA!!??!?! SLIKAAAA!?!?!?
NADAM SE DA MAKSIMALNO UZIVATE NA JAHI!!!! SLIKE SA KAMERA SU FANTASTICNE!!!!!!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  :bravo::( :bravo::(




skiDeki

Danas, cini me se, dobar dan za skijanje, probija se i sunce! Cekamo izvestaje sa lica mesta!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...