• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

haxomania

Quote from: ski_ns on 23 January, 2010, 19:24:10
Како је апсурдно видети да се људи возе на оним старим клупама из парка (на то ми личе она седишта на двоседима) поред живих и нових фотеља на шестоседима
Bosanska realnost brate puf:)

BOJAN-BG

Quote from: haxomania on 23 January, 2010, 19:57:49
Quote from: ski_ns on 23 January, 2010, 19:24:10
Како је апсурдно видети да се људи возе на оним старим клупама из парка (на то ми личе она седишта на двоседима) поред живих и нових фотеља на шестоседима
Bosanska realnost brate puf:)
realno ili nerealno tako je  >:( >:( >:(

harison

Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 19:18:55
hari oces sa ovim slikama da nas navuces da  dodjemo sutra iz bg  >:( >:( >:(,ugledo si se na vipa sa slikanjem popravljas se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

aaa Boki, prpa uhvatila hahaaha jos da je nesto ozbiljno od 10 pixela neki bi vec bili u bolnici  :bravo::(

BOJAN-BG

malo sale nije na odmet i ovako smo svi malo neurozni  ;) ;) ;)

PaStaSad

 ludzatobom:((Ovo je raj na zemlji,slike su prave,hvala "slikaru",
a Jaha samo takva kakva moze biti zimi,nadam se dace se sezona za sve ipak isplatiti....
8)

01xxx01

Hare, super su ti slike!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Pozdrav iz Banskog!!!
I ovdje je LUDNICA, ali da ne reklamiram sad  >:D Reklamiracu kad se vratim, he he he!

DekiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 19:18:55
hari oces sa ovim slikama da nas navuces da  dodjemo sutra iz bg  >:( >:( >:(,ugledo si se na vipa sa slikanjem popravljas se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pa kad mozemo mi iz Gradiske dojuriti na jedan dan, sto nebi i vi iz BG. Mislim, slazem se da treba biti dobro udaren da bi se tako nesto uradilo, ali evo ekipa se vec toliko povecala da sad dolazimo sa dva puna auta. A treba jos jutro docekati...

Sutra smo "vikendasi" i pravicemo guzvu!  devil:(

:bravo::(  :bravo::(  :bravo::( 
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


otrov

e moj dalmos, ne samo da se guzvaju i gledaju u sestosjede nego cak i placaju kartu kao da ih koriste ... kakva parodija :)
nego 01xxx01 spusti se za mene stazom broj 9 ...p ogledajte Basnko ili ostale planine i cijene na njima i na jahorinu vam nikad nece pasti na pamet da odete :)
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: davor77 on 24 January, 2010, 02:24:38
e moj dalmos, ne samo da se guzvaju i gledaju u sestosjede nego cak i placaju kartu kao da ih koriste ... kakva parodija :)
nego 01xxx01 spusti se za mene stazom broj 9 ...p ogledajte Basnko ili ostale planine i cijene na njima i na jahorinu vam nikad nece pasti na pamet da odete :)

Zajebi te smrdljive bugare...bugari su bugari...:P  Jaha nije daleko od njih samo da se hoce ko ozbiljno pozabaviti sa problemima i resavati stvari!!!! Bili bi bolji od Banskog i Boroveca zajedno!!!!

Ako vec oceste da skijate ko ljudi skupite pare i lepo put Austrije, Finske, Francuske...itd...KANADA!!!!
PooozZZzzzz!!!!

harison

Dobro jutro forumashi jestel spreni za skijanje:

Evo kakvo je sad nebo na Jahorini, bar s mog prozora  ludzatobom:((



harison

Liftovi koji rade:
Poljice (tanjir)
Poljice (dvojed)
Ogorjelica II
Zeljo
Olimpic
Praca


Magla je od sredine staze pa prema gore gusta, valjda ce se podici tek je 09:00h.
Ne pada nista, tako da je vedro nebo!

Idem sad fotografisati dobijete slike sto prije mogne©  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Simiki

Juce sam se vratio sa Jahorine.
Inace cesto idem preko vikenda na skijanje a na Jahorinu idem preko 20 godina.
Staze su toliko bile lose uradjene da je to propast!!! 3:( 3:(
Stvarno velika sramota za OC!!!

Bilo je ogstiju iz inostranstva i stvarno nije nam potrebno da stvorimo ovakvu sliku. Ko ce nam doci kad ljudi prenesu svoje utiske..kao da us skijali po seoskom brdu.
Ovo je dobronamjerna kritika.
Ogorjelica nije uopste pripremljena iako je u toku noci snijeg napadao i bilo ga fino. Niko se nije udostoji da snjieg utaba i pripremi za skijanje.
Takodje, prelaz sa Ogorjelice na Poljice su potpuno neuredjeni.

STVARNO SRAMOTA!!!

Pored toga, saznao sam stvarni razlog ne pustanja 6sjeda u funkciju iz razloga sto ne mogu da dobiju dozvolu od Ministarstva saobracaj!!!

Sramota!!!!

HeAd

nazalost to je tako svake godine...ovi sto voze ratrakte imaju svoje neko vrijeme izlazka iz garaza zacrtanu u glavi i znaci pice od 16h-do 18h...i to je to....sto je po meni nigdje veze s mozgom...jako malo se zadrzavaju uopste na uredjenju staza...na mnogim svjetskim skijalistima pa i prije rata kod nas cijelu noc su se znale sredjivati staze i ide se u garazu oko 7h....a narocito kada pada snijeg....al ovima je padao snijeg ili nepadao isti tajming sredjivanja...

kako vidim po kamerama danas ce biti mozda jedan od najboljih dana za skijanje do sada...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

i ja vidim, samo sto mene nema danas gore, a nece me biti ni naredna 2-3 dana.  :'( :'( :'(  ali zato cim puste sestosjed necu silaziti sa jahorina, spavacu na sestosjedu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...