• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: amer on 23 January, 2010, 00:16:21
Hvala! Ne brinem ja - moj Miki je genije za voznju!  ::)

da da...pazite se i  police:( police:( .... i pazljivo...nemojte da sebi upropastite dolazak na Jahu!!! Uzdravlje!!!  ;)

01xxx01

jaooo, nema me jedan dan a vi napisali milion stranica, jedva procitah!
ali neka, konacno je stigao  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  :bravo::(
a ja ni blizu!
super provod svima koji idu sutra gore i pozdrav iz Beograda!
baybay

sambi

oooo opet pada,svima zelim sretno skijanje :bravo::(

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Dobro jutro....evo malo usto pa drmnula se ljuta da se probudim:  sleep:(
Vrijeme je idealno, kako je tako je ODLICNO JE hahahhaa makar ima snijega.....magla se polako dize vidim evo u 08:30 ide laganini nadamo se da ce se jos podici pa da sa uzitkom vozimo  (:smijeh:








zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

sambi

ko jednom dodje na jahu taj se uvijek vraca,ja ove godine nemogu doc ali nagodinu barem 10 dana,lijep pozdrav svim forumasima

BOJAN-BG

popravila se i prognoza u odnosu na juce za sledecu nedelju  ;D ;D ;D

BOJAN-BG

JEL PADA SNEG GORE NESTO MI KAMERA 1 POLU ZATRPANA,A KOLKO VIDIM I PRACA DANAS RADI BICE SKIJANJE LUDILO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

danas ce da bude skijanje boli glava. jos ako uspijem da ubjedim sefa da sam opet dobio onu misterioznu jednodnevnu bolest bice extra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Charlene

Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 09:52:59
JEL PADA SNEG GORE NESTO MI KAMERA 1 POLU ZATRPANA,A KOLKO VIDIM I PRACA DANAS RADI BICE SKIJANJE LUDILO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ne pada snijeg,razbija se naoblaka.

BOJAN-BG

Quote from: Charlene on 23 January, 2010, 10:15:03
Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 09:52:59
JEL PADA SNEG GORE NESTO MI KAMERA 1 POLU ZATRPANA,A KOLKO VIDIM I PRACA DANAS RADI BICE SKIJANJE LUDILO  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ne pada snijeg,razbija se naoblaka.
HVALA HVALA

Big_DANE

Stanje je VRH!!! Samo me nervira sto su opet istanjili jbn sneg na ogorjelici...!!!!
Snega ima od 60cm na poljicama do 1m na Rajskoj....
Rade sve zice OSIM SESTOSJEDA i jos ne znam da li Praca (Skocina) radi!? Javice neko...FULL FULL!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DekiDeki

Niko pametan nebi pravio vise od 300 Km u jednom pravcu samo da bi skijao jedan dan...

Ali, sve je spakovano i ujutro krecemo na Jahorinu   :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

Spavacemo u ponedeljak na poslu!  sleep:(
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

BOJAN-BG

Quote from: dekideki on 23 January, 2010, 11:36:24
Niko pametan nebi pravio vise od 300 Km u jednom pravcu samo da bi skijao jedan dan...

Ali, sve je spakovano i ujutro krecemo na Jahorinu :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Spavacemo u ponedeljak na poslu! sleep:(
E AKO IDETE NA JEDAN DAN SVAKA VAM CAST I SRECAN PUT