• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

DarkoN

salim se evo stanje od juutros
Visina snijega :Poljice65cm,Rajska dolina 100 cm, radile sve zice osim sestosjeda i skocina(prace). sutra ce ti izvjestaj biti identican, moguce samo malo odstupanje sto se tice visine snijega, jer je i danas padalo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

lola


DarkoN

vip je rekao da ce pogledati, ali kad mu neko spomene royal  samo mu je pred ocima kajsijevaca.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Quote from: SVOXY on 22 January, 2010, 15:24:07
Kada otvaraju Skocine tj. Pracu ?????!!!! Da dolazimo sutra ili da cekamo sledeci vikend???? :o puf:) (:smijeh: >:D >:D >:D
Sine, pali auto - znas kako nevjeste bjeze...Onako u bijelom, a cipka za njom samo viori... ::)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG

Quote from: zedhus on 22 January, 2010, 20:49:08
Quote from: SVOXY on 22 January, 2010, 15:24:07
Kada otvaraju Skocine tj. Pracu ?????!!!! Da dolazimo sutra ili da cekamo sledeci vikend???? :o puf:) (:smijeh: >:D >:D >:D
Sine, pali auto - znas kako nevjeste bjeze...Onako u bijelom, a cipka za njom samo viori... ::)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

ja mislim praca sljedeci vikend...a bogami i sestosjedi  ludzatobom:((
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 22 January, 2010, 20:58:18
ja mislim praca sljedeci vikend...a bogami i sestosjedi ludzatobom:((
E DACE BOG SRECE I ZDRAVLJA IZ TVOJIH USTA U BOZIJE USI

amer

Imam dva pitanja, gde da donesem rakiju da je probate...? Jel imate neko posebno mesto i vreme kada degustirate...? U pitanju je sljivovica, 4 godine lezala u hrastovom buretu.

2. pitanje: kuda je najbolje ici iz Beograda s obzirom na sneg??

Vidimo se sutra

BOJAN-BG

Quote from: amer on 22 January, 2010, 21:02:22
Imam dva pitanja, gde da donesem rakiju da je probate...? Jel imate neko posebno mesto i vreme kada degustirate...? U pitanju je sljivovica, 4 godine lezala u hrastovom buretu.

2. pitanje: kuda je najbolje ici iz Beograda s obzirom na sneg??

Vidimo se sutra
NAJBOLJE TI JE SABAC,LOZNICA,ZVORNIK,MILICI,VLASANICA,HAN PJESAK,SOKOLAC,PALE ,JAHORINA i sretan put i lepo skijanje a za rakiju vip je degustator  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: amer on 22 January, 2010, 21:02:22
Imam dva pitanja, gde da donesem rakiju da je probate...? Jel imate neko posebno mesto i vreme kada degustirate...? U pitanju je sljivovica, 4 godine lezala u hrastovom buretu.

2. pitanje: kuda je najbolje ici iz Beograda s obzirom na sneg??

Vidimo se sutra
to moras dogovoriti, ali sa royalom nebi trebalo biti fule. sto se tice puta moje misljenje je da ti je najbolje i najkrace da ides beograd,zvornik,romanija,pale jahorina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

rakiju ostavi u banja luci, a onda cu ti dalje objasniti rutu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

novi snezni alarm 15 cm novog snega najavljuju

amer

Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 21:05:28
Quote from: amer on 22 January, 2010, 21:02:22
Imam dva pitanja, gde da donesem rakiju da je probate...? Jel imate neko posebno mesto i vreme kada degustirate...? U pitanju je sljivovica, 4 godine lezala u hrastovom buretu.

2. pitanje: kuda je najbolje ici iz Beograda s obzirom na sneg??

Vidimo se sutra
NAJBOLJE TI JE SABAC,LOZNICA,ZVORNIK,MILICI,VLASANICA,HAN PJESAK,SOKOLAC,PALE ,JAHORINA i sretan put i lepo skijanje a za rakiju vip je degustator  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hvala Bojane, ziv bio...tako sam i ja mislio ali ovaj moj oce nekuda preko Tare  ideea:(

HeAd

al i temparatura skoro pa u plusu...samo da jugo ne dune mamicu mu
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4