• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sta treba biti BREND Jahorine ?

Started by vip-jahorina, 13 January, 2010, 13:06:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

harison

e sto je to dobra idea.. ali da studenti sa indexom imaju popust na smjestaj, a karte besplatne bar 4 ili 5 dana  ludzatobom:(( to bi bila ludnica i prava perverzija  (:smijeh:
grmila bi Jahorina od mladih momaka i CURA  :-X

vip-jahorina

@darkon   :D
ne mogu da vjerujem da nas niste priupitali? ne obecavam nikad, ali za takve stvari odvojim malo vremena, pa nikad na odmet nije kad se nesto jeftnije dobije, recimo ski pas, renatl sam vam mogao mozda cak i jeftnije srediti,
smjestaj ispod svake cijene ....

ali pozdravljam akciju, samo naprijed. zbog nas pojedinaca i ima trenutno skijasa na jahorini. da cekamo na ** hmmm, sad bi mozda sami ti i ja se penalji po stazi da se spustimo

DarkoN

jbg vipe na greskama se uci,za ovu godinu se nemoze nista promijeniti, ali tu je sledeca godina da se neke stvari urade drugacije. imacemo priliku za popravni jer se ovo odrzava svake godine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: harison on 13 January, 2010, 16:31:39
Ma nista onda ovako  (:smijeh:

Ja przim cevape
Deki pravi slatku vatu ono sa secerom  (:smijeh:
Dane vodi magare malo i slika djecu sa njim i ima krug voznje od ogorjelice do poljica i nazad  sleep:(  (:smijeh:
A vi ostali cete bit nasi dobavljaci stvari cega nam zafali   (:smijeh:

Javim se poslije kad malo razmislim!!!

(:smijeh: Kako ti samo to pada na pamet :) Meni je na Jahorini sve potaman, samo kad ima snega. A sta bi mogao biti brend-zaista ne znam, mislim ne pada mi na pamet. To bi trebalo biti nesto sto je iskljucivo vezano za Jahorinu i sto se moze videti samo tamo.

Leti nema nikakog sadrzaja, sto mi je potvrdio prijatelj koji je ucestvovao u radnickim sportskim igrama u okviru svoje firme, odseli su u Bistrici, sve ok, a kad izadjes iz hotela nigde nista :D
Ali npr za leto uraditi par setalista (srediti) biciklisticke staze, a ne treba ti veci brend od svezeg jahorinskog vazduha- VAZDUSNA BANJA!

Brera, gljiva, tj. pecurki ima dosta, jeo sam ih puno puta, mmmm Vrganj, a mozes da beres i borovnice na vrhu :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

EEEeeee....OTVORITI MALI SKROMNI KAFIC ILI KAFE GDE SE SAMO SLUZE NAJLUDJI CAJEVI KOJI SU UBRANI NA SAMOJ PLANINI!!!! :D :D :D :D :D IMA DE SE STOPIS SA PLANINOM!!!! :D :D :D :D   :bravo::( :bravo::( :bravo::(
A NARAVNO IMA GOMILU CAJEVA NA SVE STRANE!!!! A S'VREMENOM SE SVE TO MALO UNAPREDI!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(

DarkoN

otvoris bilo kakvu kafanu i ubacis kao konobaricu neku koja lici na ovu iz danetovog potpisa za 10 dana imas kafanu kao brend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

A Darkon kad bi ubacio par komada >

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


Libellula

ono sto je uvijek bar kod mene aktuelno su pica - cajevi
a za druge domaca rakija
uvijek se smijemo na "caj od otkosa"  (:smijeh:
znaci,
mirise na pokosenu osusenu travu krajem avgusta taj jahorinski caj  ludzatobom:((
zatim borovnice, jeee to mi je najjaca asocijacija
dakle, ono sto sama priroda nudi...

minjon81

Ta fora sa cajevima jeste super, mada mislim da je to nekako vezano za sve planine, livadu, travu, imunitet, vazduh i svasta nesto... Ako se vec trazi brend, mislim da bi bilo pozeljno da bude nesto autenticno... Tako da kad pomenes to, odmah te asocira na JAhorinu! Jaha vec ima jedan takav brend, zahvaljujuci olimpijadi, i to je naravno Vucko... I tu nema dileme! A ako se brendiraju prirodni proizvodi, mislim da bi trebalo naci nesto sto je ili jedinstveno ili stvarno presavrseno (tipa sjenicki sir ili zlatiborski prsut), ili posebna vrsta pripreme necega ili poseban nacin konzumacije... Mmmm, sad sam vec odlepila i pocela svasta da kontam, pa cu prestati!

vip-jahorina

@Libellula & minjon81

zamislite sliku tamo negdje u kasno ljeto, preko brezuljaka punih jahorinskih trava koje se savijaju pod vjetrom, uz djevojku cednu i modernu istovremeno, kojoj kosa leti na sve strane i koja bere trave za caj ... (nesto tako se reklamira toskana po svijetu)
a ispod toga slika kruske i kazana i nas par kako cekaju sa casicom ispod kazana da "kapne"  (:smijeh:

minjon81

Pa moram da priznam da jeste zivopisno i porilicno koloritno u tvojoj interpretaciji, ali tesko da bi me privukla cedna riba na livadi  :P !!!
Jeste reklama za TV odlicna, ali fora je da kad se vratis sa Jahorine kazes prijateljima koji tek idu da obavezno moraju da probaju to i to i da je odlicno tu i tu  8)  8)  8)!

minjon81

Procitala sam ponovo sve postove i nesto razmisljam ovako! Ja sam ove godine prvi put bila na JAhorini i toliko se odusevila da se ne secam da sam se ikada bolje provela, uz to ne mogu da kazem da smo nesto akcijali svaku noc ili u bilo kom smislu sizeli, jednostavno, skijali i par puta izasli i jos uvek nas drzi dobra energija koju smo poneli sa sobom! Dakle, poenta jeste da JAhorina jos uvek ima onu toplotu i energiju koji su druge fensi planine pogubile zatrpane asocijalnim likovima koji... Necu dalje! Na JAhorini udjes u ski bife da se zgrejes i u sledecem trenutku vec ciras sa celom kafanom, nije bitno ko je sa kim dosao i ko sa kim sedi, masovno dobra atmosfera... Mislim da je to stvar - DOBRA ENERGIJA I GOSTOPRIMSTVO koju pre svega morate da vodite racuna da ne izgubite i naravno da iskoristite kao glavni adut za promociju! Nas je ove godine bilo 7 iz ekipe, sledece godine dolazimo u dve vikendice... Ljudi prosto to osete a ne moze se definisati materijalnim opisima, obojiti ili sta ja znam vec... Jel sam preterala? 

mijat

Quote from: vip-jahorina on 24 March, 2010, 12:52:43
@Libellula & minjon81

... uz djevojku cednu i modernu istovremeno, kojoj kosa leti na sve strane i koja bere trave za caj ...

vipe, èitam ove tvoje stihove pa su i meni malo odlutale misli  austin:(