• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


DarkoN

 Korisnika online       29 gostiju, 29 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
darkon, loopjunkie, olimpija, nikolina, harison, sirco, sina, bojan112233, Nohope, MarijaBB, Dadi, Dane_BravO, savic.86, HeAd, dekideki, aco70, rajka, leDjo_No1, n3rk0, stefi_89, Al3k5aNd4R, gabi, maya12, ser_katana, Gag, zurkee, cicica, Gramatika, borijuss

ovo odavno nije bilo, izgleda da postajemo sve popularniji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 20:28:03
Korisnika online       29 gostiju, 29 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
darkon, loopjunkie, olimpija, nikolina, harison, sirco, sina, bojan112233, Nohope, MarijaBB, Dadi, Dane_BravO, savic.86, HeAd, dekideki, aco70, rajka, leDjo_No1, n3rk0, stefi_89, Al3k5aNd4R, gabi, maya12, ser_katana, Gag, zurkee, cicica, Gramatika, borijuss
ovo odavno nije bilo, izgleda da postajemo sve popularniji.

A joj dje nije bilo...bilo je bilo...kad su montirali sestosede po 80-90 ljudi na forumu !!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

jbg onda je moja greska  devil:( , ali to nije razlog da mi ne popijemo jos po jednu duplu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 20:36:08
jbg onda je moja greska  devil:( , ali to nije razlog da mi ne popijemo jos po jednu duplu.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: MOZEEEEEEEEEEE!!!   ludzatobom:((


DarkoN

Quote from: Dane_BravO on 20 January, 2010, 20:38:53
Quote from: darkon on 20 January, 2010, 20:36:08
jbg onda je moja greska  devil:( , ali to nije razlog da mi ne popijemo jos po jednu duplu.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: MOZEEEEEEEEEEE!!!   ludzatobom:((


izgleda da sam previse popio, i to bas previse, vidim 4 case i 2 flase... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

sad su jace nego ikada, snjezana i marija zajedno.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
djevojke sta cete da pijete?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

UUU FORMACIJA 1-1 UHHH nemamo sanse sad  (sweat)

MarijaBB

Jeste za shiz?

Okreni turu u zensko ime.

snjezana


snjezana

he he Mare..osta Hare sam..tko bi rekao..najmlaði a tako hrabar... hug:(

Ajde Hare imas rundu od nas...

DarkoN

evo sipam ja odmah po duplu! zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: snjezana on 20 January, 2010, 20:59:19
he he Mare..osta Hare sam..tko bi rekao..najmlaði a tako hrabar... hug:(

Ajde Hare imas rundu od nas...

On moze zapomagati uzivo :)

DarkoN

nije hare osusena grana ima hare dareta jarana!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...