• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Rakija : KURVIN VAKAT!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 19:38:59
daj i meni jednu duplu i pocastite se i vi. prodao sam nove skije koje nisam ni provozao. moze li neka pjesma i za mene, ti proberi hare.

Sto si prodao nove skije !?!?!?!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

zato sto sam ih prodao skuplje nego sto sam ih platio. devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: hare fakat nisi normalan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

Quote from: harison on 20 January, 2010, 19:35:29
more Dadi, pa gdje si do sad ima koliko hoces ne zali toci sam sebi slobodno danas marija casti  (happy) (happy) (happy)

Mnogo dobra slika, svaka cast Hare!!!

MarijaBB

Cestitam na situaciji Darkon!

U savremenom svijetu to se zove Trange-frange! cr:)

harison

hehehe

ajmo po jos duplu, niko nije umro od rakije  (drunk)

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 19:48:00
Cestitam na situaciji Darkon!

U savremenom svijetu to se zove Trange-frange! cr:)
jbg parola je snadji se.
jesi li cula sta mi je hare pustio, ja se jos oslonim na njegov izbor.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Jos jedna tura i ko zna sta ce biti na listi


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

hvala hare. daj nam svima po duplu kajsiju. a moze i ova nova rakija sto je hare donio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi


DarkoN

idemo svi   dance1 dance1 dance1 dance1 dance1
skijanje se brzo uci ko je blesav da sjedi kuci...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: bravo hare dobro si to rekao kanjon ogorjelica1.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


Big_DANE

SAMO UMESTO OVE SMIRNOFF Vodke  SIPAMO NASU RAKIJU : KURVIN VAKAT!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: