• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ja jedini caj koji pijem je onaj koji se dobije kad se rakija prokuva i malo zasladi  ;D. ako si mislila na taj sipaj. cestitam deki za 1000 poruku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


skiDeki

Ide kuvana rakija i kuvano vino sa karanfilicem, naravno, a dobio sam i petu zvezdicu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

wow..Deki pa ti si sad prava faca  ;D

Ja mislim da cu ja toliko skupiti tek iduce godine.. :(

skiDeki

Skupices mnogo ranije, ne boj se> Nego cekam Bokija da ga castim!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

stizem daj neki caj sa rumom malo me grlo steglo

skiDeki

Evo ga Boki samo za tebe da podmazes malo grlo, Ziveli!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ljudi, dosta vas dolazi 23.1. (jedino deki malo odskace, ali sta cu mu ja devil:( )
ajde da se nadjemo na jahi. mi vjerovatno okrecemo janje za goste iz Kragujevca (jos nisam siguran, zavisi od njih) pa da se skontamo koliko nas je ....
ja u svoje ime mogu 3-4 forumasa potvrditi, i naravno jos par dobrovoljaca van foruma

BOJAN-BG

kad je janje i druzenje u pitanju docicu pre vremena vipe vidi da bude bar subota ili nedelja

BOJAN-BG


skiDeki

VIP, ubices me tim jagnjetom >:( Ne mogu nikako pomerati termin, ali mozda i ja skoknem na dernek, ne obecavam nista ali cu se potruditi!
Ja znam da dolaze Brera i Snjeza u tom terminu, ko je jos tu?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 17 January, 2010, 14:35:31
ljudi, dosta vas dolazi 23.1. (jedino deki malo odskace, ali sta cu mu ja devil:( )
ajde da se nadjemo na jahi. mi vjerovatno okrecemo janje za goste iz Kragujevca (jos nisam siguran, zavisi od njih) pa da se skontamo koliko nas je ....
ja u svoje ime mogu 3-4 forumasa potvrditi, i naravno jos par dobrovoljaca van foruma
ja i deki verovatno stizemo

vip-jahorina

uvijeke je nezgodno, jer svi dolaze subotom. znaci mogli bi tek u nedjelju. a nama je subotom ludilo, tako da ne mozemo nista pripremiti za nedjelju.
ali momci su mi najavili da dolaze sa janjetom iz srbije, tako da bi ja mogao jos jedno janje ovdje srediti ... samo mi se ta nedjelja ne svidja ... ali vidjet cemo koliko ima ljudi.
brera je tu sa svojih 7 ZENA (jadna nam majka  :'( ). kako muskih ima dosta, necomo zvati brerine muske, nek idu skijati  :bravo::(

skiDeki

Brera kao arapin-sedam zena (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...