• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

EVO ZA MARIJU JEDNA PIZZZAAAAAA!!!! :D :D



I DA SE NECIM ZALIJE!!!!!!!!!!


harison

pa imatel sad kakvih zelja  (lift) osim da se vozite sestosjedom

MarijaBB

Znaci, pohovana piletina, sogan dolma (ne pitajte odakle mi), domaci hljeb, ruska salata (slava danas pa se i to nazicalo), pita sa sirom i burek... Sad da se slegne pa onda kuvam kau i torta.


Aj zdrao :X

MarijaBB

Hocu i ja nesto da kazem u program....

MarijaBB

Jel mogu knedle? Sama gazala.

MarijaBB

Fakat ti  je dosadnije nego sto je meni.

Joooooj neopranim. Odo ja off. Necu da trpim ovakve provokacije.

Dadi

Poceo je sneg, dosta je hladno, trebace nam nesto da se ugrejemo...!!! ludzatobom:(( ;D

harison

hahaha ma salji ti nama knedle mi jedemo svasta, samo da nismo gladni dok pijemo kajsijevacu  (pizza)

Big_DANE

EEeeee...KNEDLE!!!!! JEL IMA STA U NJIMA!??? OVDE TI U VOJVODINI TO ZOVU '' GOMBOCE '' - I PRAVI SE SA SLJIVAMA UNUTRA!!!! :D

MarijaBB

Quote from: Dane_BravO on 20 January, 2010, 19:25:37
EEeeee...KNEDLE!!!!! JEL IMA STA U NJIMA!??? OVDE TI U VOJVODINI TO ZOVU '' GOMBOCE '' - I PRAVI SE SA SLJIVAMA UNUTRA!!!! :D

Sljive sljive.

Big_DANE

GOMBOCE -> C kao Cipele!!!! :P
p.s. Naljutice se bacvani!!!! :P

MarijaBB

A ovo You are not welcome anymore. ima neko dublje ynacenje ideea:(

Dadi

Dajte jednu kajsijevacu da se ugrejem, duplu!!! (:smijeh:

harison

more Dadi, pa gdje si do sad ima koliko hoces ne zali toci sam sebi slobodno danas marija casti  (happy) (happy) (happy)

DarkoN

daj i meni jednu duplu i pocastite se i vi. prodao sam nove skije koje nisam ni provozao. moze li neka pjesma i za mene, ti proberi hare.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...