• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Ja bi radije  (pizza) ali uz nju ide  (PIVA). Pa kad se najedem i napijem  onda dance1

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 17:03:40
Ja bi radije  (pizza) ali uz nju ide  (PIVA). Pa kad se najedem i napijem  onda dance1
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
moras prvo da pustis  (m) i onda moze  dance1
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Mora biti i maLo  (m) (m) (m)  aaa i partner za  dance2 !!! A uz sve to  (PIVA) (PIVA)!!!

DarkoN

njih dvije nece imati problema sa pronalaskom partnera. problem ja za nas ako uskoro ne dovedemo jos zenske populacije. ovo ce ti biti ili dame biraju ili ko prvi djevojci
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

 (m) (m) (m) (m) (m) odavno drma. 

A gdje da navatam nekog ko dobro skija carving da me o istom poduci kako Bog zapovjeda, jer nisam nesto zadovoljna svojim stilskim izricajem. Bolje to nego  dance1

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 17:16:50
(m) (m) (m) (m) (m) odavno drma. 
A gdje da navatam nekog ko dobro skija carving da me o istom poduci kako Bog zapovjeda, jer nisam nesto zadovoljna svojim stilskim izricajem. Bolje to nego  dance1

OooohooooOoo....ti bi da navatas nekog!!! ccccc.... (blush) :P Salim se...tu ti ne mogu pomoc...ima skijasa ovde dovoljno!!!!
p.s. ja sam crazy border!!!  devil:(

DarkoN

da si trazila neku IT obuku to bih sigurno mogao, sto se tice skijanja nisam siguran. ponekad mislim da bi i meni trebala
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Jel zna neko!? ViP-e, Hare ili bilo ko STA JE OVO GORE!?!? Kao neki krst igleda...  ideea:(

Big_DANE

Dje ovaj Hare!? JEL rekao da ce danas na Jahu ici!?!??!

DarkoN

to je izlazna stanisa bataneo express lifta
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

po tvojoj procijeni koliko dobro skijas marija? dane smijesaj nam nesto, nije fino da sjedimo suva grla ovde.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 17:32:33
to je izlazna stanisa bataneo express lifta

Darkon sta je stobom dijete...:P :P  Nije ba to izlazna stanica!!! Nacrto sam na slici...ovo u DESNOM UGLU!!?

Big_DANE

Stizeeeeeeeeeeeeeeeeee  ;)

DarkoN

Quote from: Dane_BravO on 20 January, 2010, 17:35:13
Quote from: darkon on 20 January, 2010, 17:32:33
to je izlazna stanisa bataneo express lifta

Darkon sta je stobom dijete...:P :P  Nije ba to izlazna stanica!!! Nacrto sam na slici...ovo u DESNOM UGLU!!?
to je izlazna stanica sestosjeda poljice 1000% a ono sto si ti zaokruzio jeste izlazna stanica ali sestosjeda ogorjelica. pogledaj pravac u kojem idu liftovi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

joj drustvo evo me imao sam posla danas oko racunara nekih, (drunk) DEKI izvini bogati nisam uspio slikati onu odjecu nadam se drugi put  (guz) .....a Dane to ti je krst, kao spomenik neki i tokom noci se sada osvjetli lokacija u naselju ©ator blizu vikendice miris dunja, na onoj stjeni sutra idem na jahorinu probat cu uslikati samo za vas forumase da vidite  :>