• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dosta je bilo kiflica, sad prelazimo na zadovoljstvo u tecnom stanju.... Kajsijica naravno ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


skiDeki

KO je ovo sa dugim noktima Marija ili Snjeza?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Jedna je marija a jedna je snjeza!!! :D :D :D

snjezana


DarkoN

joj ljudi neka neko sipa duplu kajsiju poludicu, ovakav dan i jos vip postavio one slike, a ja na poslu ubijam se, ako ovako nastave necu kuci prije ponoci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

A joj ljudi nedajte da se zene udruzeeee nadrljaLi SMO!!!!!! Znate da one razmisljaju duplo no mi!!! imaju ove nove procesore u glavi (dual core)!!!! :P :P

DarkoN

pije li ovde iko? ja cu nasuti sam sebi jednu kajsiju a ako neko hoce neka se slobodno pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Oprostite, izvinite. Bila sam odsutna. Srzla sam se i sad bi jedna viljamovka dosla ko budali samar.

Zivila Snjezo. Nas dvije smo pravo hrabre kad smo ovde s ovolikim muskicima.

DarkoN

ide viljamovka. vidim dobro se drzite vas dvije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

;)) Viljamovka, it is.

A i radiJo, radi. uou.

Big_DANE

ZIVELI!!!! Rekao sam vam ja!!! Sad smo gotovi!!!! :P

DarkoN

ma valjda se mozemo boriti bar malo, ako ne sklopicemo primirije  ><  zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Nisam rucala, pa polako s ovim viljamovkama  (Y).

Ovo su novi smajlilici

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 16:55:09
Nisam rucala, pa polako s ovim viljamovkama  (Y).

Ovo su novi smajlilici
da da modernizujemo se. sad mozemo da popijemo  (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...