• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

ohooo evo ga zalomi ga maro, marijaaaaaaa sad ili nikad samo toci rakiju ..prava pjesma za tebe i tvoje TURBO mashinke

DarkoN

ovo ti je ono ima jedna krcma u planini... marija sad kad sam ovo vidio moram otici da jedem
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

I sad glavno jelo.

I da znate, ovo sam sve ja spremala, tako da sam jaka u ruke  ludzatobom:((

BOJAN-BG

a u svidja mi se i predjelo i glavno jelo a najvise kokteli ZIVELI

DarkoN

sta covjeku vise treba predjelo, glavno jelo kokteli i extra ekipa. kad malo bolje razmislim treba jos snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

jooooooooj hare gdje me nadje. stizu me sjecanja na sva davna proljeca i na nase poljupce tamo pokraj miljacke.... daj svima po duplo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

jes ova stvar dobra...saban...imas li hare remix  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

A jest sve nasiroko ide.....Jel ko zvao turu il mi se ucinilo? 8)

DarkoN

jesam ja ali dok dane dodje da nam nesto smucka mozemo mi popiti po duplu kajsiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Sve sto je na radiu imam...  ludzatobom:(( moze evo ja pozivam svima po kajsijevacu da ispraznimo ovu flasicu, pa da napadnemo na novu  :bravo::(

MarijaBB

A jos da pustis  Kristinu  Kovac uplacujem dvije LIVE ture odmah na Jahi!

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 19 January, 2010, 22:26:08
Uz bokalic rakije ide i malo meze. Dok glavno jelo ne bude.

njam njam...mljac mljac :D :D :D :D  OVO SI TI PRAVILA!?!?!? PA KOMOTNO MOZES DA SE UDAS...AKO VEC NISI!!! :P :P hihihi... :)


JooooJ ostavim vas malo ...a vi ko da zaprave PIJETE!!!!!!!  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  ZIVELI!!!!!!!!



MarijaBB

Na tanak led navlacis.... Ako dobro kuvas, ne znaci odmah da si cura za udaju..... Mislim aloooooooooooo.


Vrijedne ruke, i nista vise  :-[

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 19 January, 2010, 23:02:04
Na tanak led navlacis.... Ako dobro kuvas, ne znaci odmah da si cura za udaju..... Mislim aloooooooooooo.


Vrijedne ruke, i nista vise  :-[
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ode ja u off, pocinje mi serija. U nedelju su ustipci...... bujrum   ;D