• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

brera


brera


snjezana

dobro jutro... :)

®ao mi je, nisam sinoæ mogla du¾e ostati u kafani..stvarno sam bila umorna :(

brera

Quote from: snjezana on 18 January, 2010, 09:10:57
dobro jutro... :)

®ao mi je, nisam sinoæ mogla du¾e ostati u kafani..stvarno sam bila umorna :(
Bio naporan vikend, "iznojavanje" u krevetu. hug:( hug:(

snjezana

Brera..zezas ti mene ha??  >:(

Nije bilo iznojavanja u krevetu...Ja ti puno br¾e ozdravim kad ne odmaram..samo radno.. :)


DarkoN

dobro jutro. jacu jednu rakijicu da popijem onako s nogu. jbg nemam vremena moram ici da radim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


DarkoN

ne zalim se  ;D . samo da me gazda ne cuje da sam ovo rekao  (:smijeh: . zivjeli . tu sam opet za jedan sat pa cemo nastaviti cugati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

hehe..znaèi cijeli sat rada  :bravo::( :bravo::(

Ni ja se ne mogu skoncentrirati..veæ sam mislima na Jahorini  ;D

pozzz

brera


DarkoN

imam dobro prolazno vrijeme, manje od sata.  :bravo::( :bravo::( sad jos jednu rakijicu pa idemo dalje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

i od mene Dobro jutro, sto se posla tice meni je najbolji poso, ustanem odem se privit na BIRO i vratim se kuci opet spavam ebem ti takvu drzavu 1000 restorana, hotela, Klinaca palaca i nema posla BIRO, prevod OBRI MOJ DOBRI ...tako svakih 60 dana  :o

Daj sad krusku da me razdrma  :P

BOJAN-BG

dobro jutro svima,usto sam odavno ali sam prvo morao nesto odraditi da nemislite da volim da spavam,a ti hari  kad nema posla pravo na jahorinu i pravi izvestaje svi sa foruma po marku eto tebi plate

harison

vidis nije ni to lose ebote, nek samo ima da se jede i nesto popije tokom dana bilo bi extra ali bgm glad ne mogu trpjeti  ;D necu imati snage pritisnuti ono dugme za slikanje ako nista ne pojedem  ludzatobom:(( hahahhahahhhaha idem sad pa dolazim cim dobijem potpis u radnicku knjizicu  3:( uzeo bi ih 10 unaprijed da kako moze hahah

skiDeki

Pozdrav svima!!! Ko je za ljuticu nek dodje >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...