• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Marija vesela ...ma kakvo ozvucenje!!!!??!? To je tema za sebe, kao i OSVETLJENJE staze!!!
Koliko se imalo razumem u ozvucenje...sklepo sam svakojake zvucnike... jednostavno NIJE NIKAKAV PROBLEM!
OSVETLJENJE...NADAMO SE SLEDECE GODINE DA CE NA JEDNU STAZU MONTIRATI NEKE J*BENE REFLEKTORE AKO RASVETU NE MOGU!!!!
TO SU SITNICE KOJE BI LJUDIMA(TURISTIMA) SKIJASIMA ZNACILE!!!!! A ONI KO DA SU PLANINU NAPRAVILI!!!!  3:( 3:(

  ludzatobom:(( JAHORINSKI-RADIO   ludzatobom:((
Quote

I ja sto znam lupiti, to je neopjevano  :-[

Pa toliko kafana ima po stazi da su mogli malo, ko od sebe  hug:(.
Skijanje kao zabava samo od sebe, dosadi treci dan.....

zedhus

Iduca 2-3 dana skijanje, onda snijeg, pa opet otopljenje...izmedju toga malo skijanja "po pijesku"...
Jbvnj u zdrav mozak...
Ali...
U NADI SE ZIVI!

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

priglavak

zamrzli kamere prije 12 zato sto poslije 12 staza nije licila ni na sta

thief

Quote from: priglavak on 13 January, 2010, 15:06:50
zamrzli kamere prije 12 zato sto poslije 12 staza nije licila ni na sta

imas li kakvih slika da objavis ako si bio...

pinkpanter

Evo ja sa staze. Kako sam ocekivao bilo je odlicno. Staze su bile ok, mada su mogle biti jos bolje da je koji put prosao ratrak da navuce snijega na zaledjeni dio staze jer ima dosta leda na pojedinim dijelovima staze. Sve u svemu ocijena 3.  I dalje sam pri tome da je ski pass preskup i da je to otimacina. Pozdrav!!!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

brera


DarkoN

ljudi upravo sam dosao sa jahorine, utisci su izmjesani. javim se kasnije sa detaljnim izvjestajem i slikama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 13 January, 2010, 17:12:44
ljudi upravo sam dosao sa jahorine, utisci su izmjesani. javim se kasnije sa detaljnim izvjestajem i slikama.
Ajde ajde...cekamo te... Baci nesto u stomak...pa onda sicaj slike itd.. prijatno! :D

brera

Quote from: Garfild_Dane on 13 January, 2010, 17:16:24
Quote from: darkon on 13 January, 2010, 17:12:44
ljudi upravo sam dosao sa jahorine, utisci su izmjesani. javim se kasnije sa detaljnim izvjestajem i slikama.
Ajde ajde...cekamo te... Baci nesto u stomak...pa onda sicaj slike itd.. prijatno! :D
Nemoj puno(dugo) jesti, nije zdravo naveèer. (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

Quote from: brera on 13 January, 2010, 16:59:51
Quote from: priglavak on 13 January, 2010, 15:06:50
zamrzli kamere prije 12 zato sto poslije 12 staza nije licila ni na sta
Pozdrav za novog na forumu. Da malo bolje pogleda¹ nazad po stranama, znao bi da to ¹to si napisao ne dr¾i vodu. Koliko znam te tri kamere su privatno vlastni¹tvo i VIP i ekipa su UVIJEK prikazivali realno stanje na JA. Ma kakvo bilo, ili ru¾no ili lijepo. >:(
naravno brera, totalni kretenizam ....

nego imamo problema sa kamerama, ne sa kamerama jer rade normalno, ali izgleda ne prenose slike na server .... tapkamo u mjestu za sada

evo kako je trenutno stanje na jahorini

Big_DANE

Eeeeee...pa znao sam da server zeza cim ne rade sve tri !!! Jel to nesto paducka  s:nij) !?


DarkoN

e ovako,
kao prvo vratio sam se presrecan sa skijanja bez obzira na sve sto sam danas vidio. sto se staza tice tu i tamo, kao sto je vip nekoliko puta govorio sve je prilicno ok osim standardnih kriticnih mjesta. ubjedljivo najbolje uredjena staza je olimpik, ove zeljo i ogorjelica su tu negdje dok je najgore stanje na poljicama. na liftovima nema guzve. sad da predjem na ono zbog cega sam se vratio potpuno razocaran u moju prvu i najvecu ljubav sto se tice planina. ski pass se naplacuje 39 km iako sestosjed ne radi, na moje pitanje zar nema popusta od 10% dobio sam jako neljubazan odgovor da to pitam direktora oc-a(ja imam sezonski ski pass ali ljudi koji su isli samnom nemaju). dalje, oni likovi iz security-a su zenu ispred mene zaustavili da nemoze da prodje sa djetetom jer se njemu cini da je dijete starije od 7 god i trazili joj neki od dokumenata za dijete da se uvjere da je dijete mladje. tako da sam poprilicno ogorcen kada je u pitanju oc i na sve to kada sam saznao zbog cega nece da puste sestosjed pozlilo mi je. dan je bio predivan sto cete vidjeti i sa slika.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...