• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

OOoOoooOO.... 3:( 3:( 3:( Kakvi smo BAKSUZI!!!! Gle ovo..sve okovano ledom i snegom a mi SUVI!!!! 
MAGLUSTINA!!!!  3:(
Kako bi rekao zEmunaC > ISPO©TUJ ME!! PADAJ!!  (:smijeh: (:smijeh:

DekiDeki

Quote from: Charlene on 12 January, 2010, 18:55:51
Samo mala digresija,evo kakvo je stanje sa snijegom u Evropi,cak je i veci dio Spanije pod snijegom.Balkan ocajno lose stoji,veci dio bez snijega.



Odlicna digresija!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

harison

Quote from: Simiki on 12 January, 2010, 17:32:21
Hallooooooo,

Ima li koga gore???

Niko ne postavlja slike sa staza!!! :o :o

Kakva je situacija veceras, pada li sta???? z:s) l:k) s:nij) s:vje)

Izvjestavali bi mi da ima novosti, nego ne mozemo potrefit tastaturu od ove magle koliko je gusta....malo strpljenja  sleep:(

leDjo_No1

Ljudi eto i mene sutra malo na Jahorinu,valjda ce se skloniti ova magla.... :)

Mega Deki

Hoce sigurno posle 8-9 sati samo pazi da ne poskupi ski pass opet. Treba popuniti deficit koji nastaje ovih dana. Niko me ne prati. Od ove sezone nema nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. MIslim snega ce biti ali para nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. I dokle god se ovako budu ponasali nema nista. Sad je malo kriza udarila i po njihovi dzepovi pa se sad zaseda stalno da se vidi sta se desava. E ljudi moji. To su nasa posla ukratko. Neznam ni sta da napisem od muke... cr:)
Mega Deki

HeAd

sve bi to bilo Ok da ima snijega dovoljno....to je cinjenica....al evo...jbg bez topova ne mogu austriska skijalista..a kamo li jedna Jahorina....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

AzzazeL


AzzazeL


skiDeki

Digla se magla, samo da jos pocne da pada s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

eto mene sutra gore da malo uzivam. jos najavljuju fino vrijeme.  jedva cekam. a onda neka pada i napada bar metar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Sto ovako nije preko dana  :'( nego mi ispadose oci koliko buljim u onu maglju ne znam ni sta je snijeg ili magla pa se zaleti i kud koji kili moji  :bravo::( :bravo::( bilo je danas gutanja snijega gotovo 2 i po kubika je zavrsilo u meni hahahah  :-\

P.S.
Dobro nam dosao, nadam se da cemo se vidjeti  :bravo::(

Bojan NS

Quote from: harison on 12 January, 2010, 22:26:03
Sto ovako nije preko dana  :'( nego mi ispadose oci koliko buljim u onu maglju ne znam ni sta je snijeg ili magla pa se zaleti i kud koji kili moji  :bravo::( :bravo::( bilo je danas gutanja snijega gotovo 2 i po kubika je zavrsilo u meni hahahah  :-\

To se i meni desilo jednom, sve belo okolo, idem popreko od Ogorjelice prema Poljicama, ne znam gde je gore gde dole  :o


Bojan NS


HeAd

ma nek puste sestosjede u rad to ce biti dovoljno...sto`b se reklo od koga je dosta je  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

evo od mene jedna nostalgicna, od prosle godine, za prizivanje snijega!
laku noooc!!!
sleep:(