• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE


skiDeki

Do ponedeljka bar 10-15 cm novog snega, nikad se nije desilo da na ovim srednjim minusima ne pada bas nista, bar je do sad tako bilo, Vip ce potvrditi 100%

Na kopu svega 7cm snega, sreca imaju topove. Uporedo pratim sneg na kopu i jahi, zadnjih 5-6 godina i Jahorina uvek ima vise snega. Sto se tice temperature, Na Jahorini zna da bude -2,-3, a na Kopu -10, mada nekad bude i obrnuto, sve u svemu sneg je najvazniji :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:18:37
Pa vece padavine nisu najavljivane, ali to se nikad ne zna, ali su zato minusi zagarantovani, :D
Ni onolike padavine u decembru nisu bije najavljene pa se desilo cudo. Nadajmo se snijegu.

skiDeki

Quote from: MarijaBB on 11 January, 2010, 16:30:26
Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:18:37
Pa vece padavine nisu najavljivane, ali to se nikad ne zna, ali su zato minusi zagarantovani, :D
Ni onolike padavine u decembru nisu bije najavljene pa se desilo cudo. Nadajmo se snijegu.
Upravo to i govorim iz iskustva znam, da na ovim temperaturama mora padati, malo pomalo, bitno je da se ne topi, a minusi!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Dragi nasi clanovi i gosti upravo sa Jahorine nam se javio VIP i kaze da je sad vec pocela opadati temperatura jaki je mraz napolju, a kako znamo kada je toliko hladno nema padavina.Sve ide kao i sto pise na nasoj vremenskoj prognozi, staze se dobro drze, kamenje je prekriveno snijegom mora se malo paziti jer je to neki tanki sloj, zato sve po pravilu kuda drugi tuda i vi....  :bravo::( :bravo::( :bravo::( samo nek ovako nastavi  puf:)

skiDeki

Hvala za info, sto se Vip ne javi, bio je online, mora da je skijao pa se smrzao ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:52:07
Hvala za info, sto se Vip ne javi, bio je online, mora da je skijao pa se smrzao ideea:(

Ma Deki bre...ViP je danas ceo dan na TERENSKOM POSLU! :bravo::( :bravo::( Zato je sav smrznut morao da svrati u RoyaL :D da bi se malo okrepio i otopio (citaj: sljustio nekoliko desetina rakijica i jednu karadjordjevu sniclicu uz vatricu)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  pa ce se javiti !!! :D :D

harison

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:52:07
Hvala za info, sto se Vip ne javi, bio je online, mora da je skijao pa se smrzao ideea:(

Umoran, a i korpe nisu ociscene dobro pa mu guza sad kocka leda...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: javit ce se kad MOGNE©

skiDeki

Quote from: Garfild_Dane on 11 January, 2010, 16:55:57
Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:52:07
Hvala za info, sto se Vip ne javi, bio je online, mora da je skijao pa se smrzao ideea:(

Ma Deki bre...ViP je danas ceo dan na TERENSKOM POSLU! :bravo::( :bravo::( Zato je sav smrznut morao da svrati u RoyaL :D da bi se malo okrepio i otopio (citaj: sljustio nekoliko desetina rakijica i jednu karadjordjevu sniclicu uz vatricu)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  pa ce se javiti !!! :D :D
Quote from: harison on 11 January, 2010, 16:56:48
Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:52:07
Hvala za info, sto se Vip ne javi, bio je online, mora da je skijao pa se smrzao ideea:(

Umoran, a i korpe nisu ociscene dobro pa mu guza sad kocka leda...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: javit ce se kad MOGNE©
I ja bih tako isao na teren (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

abarth87

Drama drama mnogo Ratraka na stazi, bit ce to idealno do vikenda nadam se:D

Big_DANE

OC Jahorina ima 5 RATRAKA!?!?!? WOW!!! :D

skiDeki

Naravno :)Stavio sam sliku, negde na forumu, svih pet u kompletu, mora da ti je promaklo.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 17:01:46
Naravno :)Stavio sam sliku, negde na forumu, svih pet u kompletu, mora da ti je promaklo.
Hmmm...pa mislim da sam video..al mi izlapilo :P To je bas lepa cifra RaTrAkA!!!! :D
Nadam se da su ovi ljudi sto ceraju ratrake vrlo strucni !!!

skiDeki

Ja sam ih gledao prosle godine, kad su sredjivali ogorjelicu2 za fis kup, prilicno su uhodani :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Boli njih briga imaju polozeno za traktora  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: