• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


01xxx01

Quote from: darkon on 11 January, 2010, 09:40:33
mislim da ce i mene uhvatiti, ima neka gripa zove se skijanje, nikako ne popusta. jos jedan pozdrav iz kancelarije.
Quote

znaci fakat se pojavila ta office gripa?! he he, eto taman imam dobar izgovor - epidemija! i ova svinska dodje kao dobar izgovor - samo pomenes na poslu da imas simptome i svi se sturise da ti objasne kako ti je najbolje da ides kuci i odmoris malo, ne moras nista da objasnjavas! a ti se sutradan probudis k'o nov i obznanis da IPAK nije bilo nista!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

bojanh

Pada li i dalje? Kakvi su planovi za slijedeæi tjedan? Dolazim 16.1. pa me zanima da li æemo ipak biti u ovoj sretnijoj ekipi...

MarijaBB

mene vise plasi to sto kisa koja je danima padala sada poplave pravi a i ovaj snijeg kad krene da se topi............. Nekom radost a nekom zalost

DarkoN

ma da on hoce napadati bar 1 m i da se sto sporije topi pa ce biti radost svima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ipak nije palo puno snega, ali je skijanje, predpostavljam bolje nego juce :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Ovo nije ni izdaleka dovoljno snijega jer je zemlja mokra kao spuzva kad je izvadite iz vode. Treba jos minusa i jos snijega.

HeAd

davore zar ne skijas??? sta je reci da si on line=?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Vrijeme za kopaonik, a jahorine nema, mada, mozda je nesto slicno.... ko zna. Bas je optimisticno.

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/SRXX0024?from=36hr_topnav_business

amer

Moze li neki izvestaj sa terena..? Sta radi od zica, koliko je snega na stazama, pored staza...
Pozz svima!

Big_DANE

Evo za one koji nisu mozda u toku ...ski caffe Peggy je zbog sestosjeda Bataneo-Poljice morao da bude premesten.... nekoliko metara prema parkingu! Lepo jE to ViP uslikao!!! :D   ideea:(


A evo da okacim i slike trenutne sa webcam-a!!!!  ludzatobom:((

DiVnA rAjSkA dOLiNa! Trenutno najvise snega na njoj kolkiko vidim!!


Onda katastrofalni poslednji deo staze Ogorjelica i sestosjed koji jos nije proradio!!!  3:(  3:(


I staza Poljice ..koja je u boljem stanju od juce i moze se skijati!!!

brera


Big_DANE

Quote from: amer on 11 January, 2010, 14:27:18
Moze li neki izvestaj sa terena..? Sta radi od zica, koliko je snega na stazama, pored staza...
Pozz svima!
VIP-e!? HARE?!?!?  
Koliko ja znam...ima oko 30-35 cm snega na stazama..nesto vide u rajskoj mislim...oko 40-50cm...
van staze kojih 10-tak cm vise... Radi : ski lift poljice, dvosjed poljice, zeljo, olimpik, dvosjed ogorjelica!!!!