• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

enkidu

 :D :D s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

SVIMA KOJI SU GORE ILI KANE IÆI OVIH DANA ®ELIM PUUUUUNOOOO DOBROG SKIJANJAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

neca

danas sam skijla na ogorjelici i super je bilo,snijega nema bas nesto al s obzirom na broj skijasa staza je bila ok dobro se skijalo,samo da jos napada i ukljuce setosjed!  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

marko0806

sta bi ja na skijanje na jahu :-*
al prosla baba sa kolacima  :'( cini mi se koda sam prije nekoliko mjeseci bio na ja.
ljudi naskijajte se  i za nas koji smo oko nove godina bili gore i brali gljive (:smijeh:
a mi cemo sad cekat ni manje ni vise negoli 11 mjeseca da opet skijamo :'( :'( :'( :'(

roPebn

Da li i dalje snjeg  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)?:D

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2010, 23:19:46
Javljaju mi stalno sa jahe sta se desava, kazu to je forum koji svi citamo i to su oci jahorine.
Ja samo kazem hvala u ime pola miliona posjeta na forumu u proslom i vec skoro 200.000 posjeta u ovom mjesecu...
Idemo dalje, mi forumasi i prijatelji jahorine ...
ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(   ludzatobom:((


Quote from: marko0806 on 11 January, 2010, 00:20:08
sta bi ja na skijanje na jahu :-*
al prosla baba sa kolacima  :'( cini mi se koda sam prije nekoliko mjeseci bio na ja.
ljudi naskijajte se  i za nas koji smo oko nove godina bili gore i brali gljive (:smijeh:
a mi cemo sad cekat ni manje ni vise negoli 11 mjeseca da opet skijamo :'( :'( :'( :'(

Pa ko uhvatis vremena...imas SKI VIKENDE na Jahi !!!! Dva dana iskijas se !!! :D


skiDeki

Dobro jutro :) Palo je nesto snega i dalje pada s:nij) Danas skijanje jos bolje nego juce, a mozda i sestosed ogorjelica1? 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ALEXH

Konacno je pocelo woooooo hooooooooo  :bravo::( :bravo::(

FreakBL

Bah... Bio sam na Jahorini od 2.-9. i sve shto sam uspio je totalno unishtiti board... Izdivljajte se i za nas manje sretne...  >:(
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

Istravajk

samo padaj to to s:nij) s:nij) s:nij)

Bojan NS


Srdjan_ski

AK Crankshaft, Banja Luka

pinkpanter

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 06:17:24
Dobro jutro :) Palo je nesto snega i dalje pada s:nij) Danas skijanje jos bolje nego juce, a mozda i sestosed ogorjelica1? 8)

Pajdo ja i dalje mislim da su setosjedi navlakusa za ovu sezonu i da to nista nece poceti da radi prije sledece sezone. Sinoc sam setao pored 6-tosjeda Ogorijelica 1 i tu su ostali sve kanali valjda kako su kopali nije zatrpano tako da sve potocici teku kroz te kanale.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

01xxx01

kad smo kod sestosjeda - jel' i dalje naplacuju karte s 10% popusta ili je ukinut popust?
a dobrog vremena gore, kud ne odoh danas!
:(
jedva cekam da vidim slike od ovih sretnika sto su gore veceras! mislim da cu prekosutra npr "misteriozno" da se razbolim na poslu!!!
:-X

pozdrav iz kancelarije!

Bojan NS


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 11 January, 2010, 09:30:08
kad smo kod sestosjeda - jel' i dalje naplacuju karte s 10% popusta ili je ukinut popust?
a dobrog vremena gore, kud ne odoh danas!
:(
jedva cekam da vidim slike od ovih sretnika sto su gore veceras! mislim da cu prekosutra npr "misteriozno" da se razbolim na poslu!!!
:-X

pozdrav iz kancelarije!
mislim da ce i mene uhvatiti, ima neka gripa zove se skijanje, nikako ne popusta. jos jedan pozdrav iz kancelarije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...