• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Dadi

Super je to, samo neka pada!!!! s:nij) s:nij) s:nij)

leDjo_No1

Quote from: harison on 10 January, 2010, 22:39:47
toooooooo  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)



niko

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)B R A VVV OOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

pinkpanter

Evo mi sad svana. Snijeg sipa, al bas pada ako ovako nastavi do sutra ce bas da napada. Sutra ce skijanje biti odlicno.  cr:)  Veceras smo sjedili u novoj Kolibi odlicno izgleda i muzika je odlicna djevojka odlicno pjeva al malo poskupo. Etoga toliko za veceras. Laku noc!!!

  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

harison

valja sutra a pinki :D mozda i ja naletim ako sredim prevoz  :'( vidimo se  :bravo::( pada pada pada  s:nij) s:nij) s:nij)

DekiDeki

Quote from: Dadi on 10 January, 2010, 22:32:41
Ok....ma nema veze odakle dokle mozes skijama, vazno je deru za ski pas, a sestosed jos ne radi..!!!! ludzatobom:((

Deru za ski pass, a dere i kamenje po skijama...
Ali svasta ce covjek istrpjeti za to malo dobrog osjecaja kad krenes sa Ogorelice "na glavu".  :bravo::(
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

pinkpanter

Quote from: harison on 10 January, 2010, 23:05:51
valja sutra a pinki :D mozda i ja naletim ako sredim prevoz  :'( vidimo se  :bravo::( pada pada pada  s:nij) s:nij) s:nij)

Valja. Vidimo se!!!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

vip-jahorina

Javljaju mi stalno sa jahe sta se desava, kazu to je forum koji svi citamo i to su oci jahorine.
Ja samo kazem hvala u ime pola miliona posjeta na forumu u proslom i vec skoro 200.000 posjeta u ovom mjesecu...
Idemo dalje, mi forumasi i prijatelji jahorine ...

leDjo_No1

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2010, 23:19:46
Javljaju mi stalno sa jahe sta se desava, kazu to je forum koji svi citamo i to su oci jahorine.
Ja samo kazem hvala u ime pola miliona posjeta na forumu u proslom i vec skoro 200.000 posjeta u ovom mjesecu...
Idemo dalje, mi forumasi i prijatelji jahorine ...
:bravo::( :bravo::( :bravo::(


Aco_BL

Pa ljudi ipak ce biti nesto od skijanja... I to ne nesto, nego pravo skijanje.  ludzatobom:(( Sudeci po kamerama cini mi se da bas dobro pada. Eto mene gore sutra, prekosutra... Samo idem sa starcima pa ljudi moracu vas potraziti gore da se druzimo malo uzivo a ne ovako preko foruma... I da popijemo koju... Ja predlazem da se organizuje neko okupljenje forumasa i da se proslavi ovo uspjesno tarlahanje i jodlovanje  ;D ;D ;D   s:nij) s:nij) s:nij)


harison

Dragi nas hvala ti o tome smo razgovarali pa cemo nesto skontat, ne spominji tarlahanje i jodlanje HEAD ce te smaknuti hahahah  :bravo::( :bravo::( pada pada SNIJEG

harison

Cim prorade mi javimo pa vi kad procitate da su proradili dodjete :D trenutno nema nikakve novosti za sestosjede...sta, kako, gdje i kuda  ideea:(

lola

èuvam 4 slobodna dana na poslu samo za jahorinu i ipak æu ih iskoristiti za snijeg....dolazimo ja i mu¾ i nadamo se da æemo si popiti koju skupa za sve ove dane buljenja u kameru 1 2 3 jel pada cijeli dan...ovi na poslu su rekli da sam pukla,na desktopu stoji web cam jahorina....al isplatilo se,ja æu na snijeg a oni neka rade....jupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipozdrav svima gore..... :D :D :D :D

niko