• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

leDjo_No1

Quote from: zbranka on 10 January, 2010, 11:59:53
na TV - u su javili da rade liftovi, i dvosjedi a na ski infu tako ne pise ..... zna li ko sta o tome? ima li uslova za skijanje, molim vas vi koji ste na planini da javite, mi sutra trebamo krenuti ....
[/quote

Rade Olimpik,Zeljo,Ogorjelica 2,Poljice (dvosjed i lift)...a snijega izgleda vec pomalo ponestaje,tako bar izgleda na ovoj trecoj kameri...od veceras ponovo snijeg !!! 

Bojan NS


skiDeki

Nesto se mrsti gore, mogao bi opet poceti da pada :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Ja Sam na jahi, pada sitni snijeg i to prilicno, vi to ne vidite na kamerama...
Jos nesto, donji djelovi staza su tradicionalno losi, à to se uglavnom vidi na kamerama. Uglavnom staze i nisu toliko lose s so zirom na kolicine snijega

skiDeki

Bogami Vip, pada i to dobro, vidi se i na kameri :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leDjo_No1

samo neka pada i neka ne prestaje !!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Probah par slika da napravim, Ali toliko pada da je suludo. U gornjim djelovima su staze ludilo, a u donjim prilicno lose

skiDeki

VIP, dobi li ti sta od one rakije u ovoj novoj smeni? s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


skiDeki

Tesko je sa sigurnoscu odrediti kolicinu padavina, pogotovo ne na jahorini, gde se vreme lako promeni, nekad i po tri godisnja doba u jednom danu :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

ohoho bogami ce se skijati sutra .... jedva cekam ...... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Trebalo bi biti sutra malo boljeg skijanja..veceras najave i alarm za  s:nij) !!!
Iz dana u dan bi trebalo biti sve bolje stanje!! :D  :bravo::( :bravo::( Trenutna slika sa staze poljice..radi ski lift...
mislim da ne radi dvosjed! WebCam 1 - zatrpana od danas :(



p.s. LJUDI KOJI SU TRENUTNO NA JAHI (davor77 i drugi ) DA SLIKAJU RADOVE NA SESTOSJEDU !!! 
      DA POSTUJU MALO SLIKE, A I SA STAZE!!! NE MOZE VIP SVE DA STIGNE!!!  LJUDI CE CENITI TO!!!
                                              HVALA U IME SVIH!!!!

leDjo_No1

Danee ...radi i dvosjed Poljice...... ;D

Big_DANE

Quote from: leDjo_No1 on 10 January, 2010, 14:49:34
Danee ...radi i dvosjed Poljice...... ;D

Djole jesi li ti na Jahi!? Ako jesi onda ocekujemo neke slike danas!?

Simiki

VIP!!!

Daj nam fotki sa staza!!! ludzatobom:((

Ili neko ko je na stazi!!!

Zasto ne radi 6osjed??? >:( >:( >:( >:(