• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

harison

Jos se nista ne zna, javljamo cim saznamo mozda tek ujutru oko 07:00 do tad samo nek nam pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) i dabogda zamjenio ovo ljeto sa zimom da ga imamo 8 mjeseci  :o e to ako docekam slobodno mogu umrijeti nece mi biti zao  :P

vip-jahorina

Pada i dalje ko lud .... Sa jahorine direktno. Kamere su ociscene

DarkoN

samo neka pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij). da probamo i taj sestosjed vec jednom, krajnje je vrijeme.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 09 January, 2010, 17:30:17
Pada i dalje ko lud .... Sa jahorine direktno. Kamere su ociscene

Ociscena webcam u RAJSKOJ!!! Ova na Poljicama nije :P Kolko vidim barem 10cm napadalo, mozda i vise!!! :D :D

Evo da zabelezimo i slikom taj kijamet! A i prognoza koja nam se svidja VRLOOOOO



otrov

pozdrav sa jahorine .. kakvo ludilo .. 8 km pred jahorinu krave pasu, a auta iz suprotnog pravca zatrpana snijegom i kad smo dosli na 40 metara od apartmana bez lanaca se nije moglo .. pada ludo!!! mislim da je VIP prozujao pored mene i mocno izgledaju ..
sve odlicno za sada.. znaci cim nam je auto stalo iza drveta ili ispod snijega se pojavio lik da nam pomogne staviti lance .. MPM apartman je prava perverzija .. jos samo da napada
share it with friend or two

borderka

znaci sutra se borda??? valjda ce raditi bar jedna zica???

DekiDeki

Koliko vidim pada tako jako da Vip ne stize ocistiti kamere!

(:smijeh:
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

enkidu

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Big_DANE

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(


leDjo_No1

......... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  .............   :bravo::( :bravo::( :bravo::(  ................. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ..........

brera

Quote from: Garfild_Dane on 09 January, 2010, 18:54:19
:bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(


:bravo::( :bravo::( :bravo::( Ali se pitam, kako èe ACO danas(sutra) kuèi, ostaèe na JA. Samo nek nastani.

01xxx01

yessssssssssssss, eto nas sutraaaaaaaaaaaaaaa  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ovo je raj za oci, samo da ne prekida do ujutru. u sarajevu je kisa sto i nije toliko bitno jer na nasoj jahi pada  s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


androo

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :D :D :D :D :D :D ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ljudi pa ne mogu vjerovati, isplatilo se vjerovati, sutra krecem ranom zorom, ne mogu docekati da se spustim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D