• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GaLLa

neki ljudi sa Pala i iz Sarajeva kazu snijeg....ajd valjda ce ta kisa preci u snijeg  :bravo::(....nije mi bas bistra slika na tim kamerama.. 3:(
s:nij) z:s) s:nij) z:s) s:nij) z:s) s:nij)  z:s) s:nij) z:s) s:nij)

skiDeki

Na Jahorini trenutno pada kisa, valjda ce u toku noci preci u sneg, a onda ne zelimi da vidimo kisu Na Jahi do maja!
Svima koji sutra putuju zelim srecan put, da im odmor prodje u najboljoj atmosferi i naravno da bude dosta snega, pre svega s:nij)

Jer kad je snega dosta i ostalo je tu :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


otrov

hvala hvala .. ce da padne za vikend .. samo gledaj .. ja i kosta idemo koliko vidim :) kosta nek nam je sa srecom
share it with friend or two

marko0806

Quote from: vip-jahorina on 08 January, 2010, 14:21:07
valjda ce ga biti u subotu/nedjelju toliko.

@Marko
ne znam zasto ali vas spominju u royalu  (:smijeh:
djevojka sa sanka (maja) me je priupitala (ne mojoj se furati da je bilo pozitivno  (:smijeh: ), a ona njemica s kojom sam bio spominje nekog "ludjaka" koji ju je pjan nosio kroz royal, a nije bio sam u stanju da se drzi na nogama  (:smijeh:
skoro da nam propade besplatna reportaza na njemackom RTL-u  devil:(
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
nismo valjda ostavili los dojam :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: pinkpanter on 08 January, 2010, 15:35:50
E to je stvarno njosra platis kao za audi a vozis se u fici.  :( Obozavam Jahorinu pola rodbine mi je sa tih krajva i evo dolazimo i sutra, ali iduce godine ne 100% nego  1000000 % idemo negdje vani jer necu dopustit da neko pravi magarca od mene i da mi marne lovu a da ne pruzi maximum za to. Svoje nedam tudje necu.  austin:(
svaka cast za komentar u potpunosti se slazem od sada na jahorinu samo na produzen vikend kad ima snjega

BigCat

Ovdje u Ljubljani je totalni kolaps...savjetuje se ljudima da ne izlaze na ceste ako bas nije hitno potrebno...nadam se da ce vas zadesiti ista sudbina :)

BOJAN-BG

Quote from: GaLLa on 08 January, 2010, 19:34:57
nista,sad samo cekamo da pocne padati i to je to.....da li je neko od forumasa trenutno na Jahi,da pitam kakvo je upravo sad vrijeme?
na Palama i u Sarajevu veje snijeg...kakvo je trenutno stanje gore? ???
i na jahorini pada

ALEXH

Ako ovako nastavi, dabogda da i padne u Februaru. :(

otrov

управо сам добио информацију да је снијег добио визу за улаз у босну  :bravo::(
share it with friend or two

vip-jahorina

kamera 1 je zatrpana, u rajskoj pada jaka susnjezica.
u donjim djelovima (Poljica) pada vise kisa nego susnjezica.
ali: prije koji sat je svugdje samo kisa padala, koja je u visim djelovima presla u snijeg, zato je moguce ocekivati da se ovo sve pretvori u pravi snijeg na cijeloj jahorini. pogotovo sto ocekujemo zahladjenje...

leDjo_No1

Quote from: vip-jahorina on 08 January, 2010, 21:21:16
kamera 1 je zatrpana, u rajskoj pada jaka susnjezica.
u donjim djelovima (Poljica) pada vise kisa nego susnjezica.
ali: prije koji sat je svugdje samo kisa padala, koja je u visim djelovima presla u snijeg, zato je moguce ocekivati da se ovo sve pretvori u pravi snijeg na cijeloj jahorini. pogotovo sto ocekujemo zahladjenje...

konacno bi trebao poceti... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DJ AmmAre0n

http://bhmeteo.com/Radarski-snimak/  izgleda Banja Luka zatrpana...Snimak stalno isti hahaha
http://www.gss-sarajevo.com/


pinkpanter

Kad ja dolazim sa svojom porodicom ima da sipa snjezina.. :bravo::( :bravo::( :bravo::( Kosta i Davor izgleda je trebalo da zakazemo nekad pred novu godinu jer izgleda da sa nama i snijeg dolazi...  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?