• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Uplasio sam se da nesto gori, ali dobro je! Zacarani dvori su ekstra kad je suncano i bez vetra!


VIP, neki dan sam ti poslao pm, nisi mi odgovorio, procesljaj malo :)


Dadi, to je pouzdana prognoza, menja se samo kolicina predvidjenih padavina, ali ako pise da ce padati, uglavnom bude tako :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ssimalis

Pozdrav svima, planina vam je zakon, ludilo, fenomenalno,sve super...
Pozdrav od mladog bordera  :) :bravo::(

[prilog je obrisao administrator]

zedhus

Quote from: Dadi on 14 January, 2010, 19:45:26
Zdravo forumasi!!!! Dolazim 23.01. i ako nema dovoljno snega za skijanje, picemo dunjevacu koju cu doneti, mislim da je jednako dobra kao i jahorinska kajsijevaca, ako ne i bolja...!!!

Jesi je ti pekao?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

ko god da ju je peko, valja, u protivnom ....

@ssimalis

BRAVO za sliku  :bravo::( i dobrodosao

zedhus

Quote from: vip-jahorina on 14 January, 2010, 20:37:37
ko god da ju je peko, valja, u protivnom ....

@ssimalis

BRAVO za sliku  :bravo::( i dobrodosao

Ma treba mi receptura, zeznuto je dunju ispeæ...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Bojan NS


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zum

narode ima li snijega, nije me bilo neko vrijeme, put me vodi tamo-vamo
vidim zivi jahorina, i ovaj forum. slike kao uvijek prikazuju realno stanje ...  hug:(

skiDeki

Da se ne mucis citajuci, posto te nije bilo neko vreme, Snega ima ali ne previse skija se svuda osim prace, sestosedi nisu jos u pogonu, ogorjelica1 bi mogla biti ako padne veci sneg. Na poljicama je losija staza, pogotovu u podnozju, najbolje je na zelji i ogorjelici2!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Dadi

Majstor za dunju je na Oplencu! Ova rakija se pije u Sindjelic kafani u Beogradu i skuplja je od viskija(a i bolja je) A za uneti je lako jer imamo specijalne rezervoare!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ludzatobom:((

skiDeki

A VIP ima specijalni rengen radar koji otkriva specijalne rezervoare za sakrivanje rakije devil:( (:smijeh:

Bio sam na oplencu, tamo je predivno, steta sto ne probah rakiju :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Dadi

Dace bog srece...ako budemo zajebali te radare ;D 23.01. ces je omirisati, a i probati, naravno ako zelis i ako se budemo sreli..!!!  austin:(

skiDeki

Ma naravno, samo je steta sto ja u tom terminu necu biti na Jahorini. Ali ti moj deo ostavi slobodno kod VIP-a on ce rado pricuvati, a utiske o kvalitetu ces svakako procitati ovde.

Samo da nam bude s:nij) s:nij) s:nij) sve ostalo imamo, rakiju, volju, prijatelje....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Dadi

Naravno, sneg je na prvom mestu, a rakija posle skijanja, uz kamin!!! s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Zamisli to, dodjes sa skijanja, pomalo umoran, a onda sednes pored kamina, toplo, milina, vatra pucketa, napolju lagano pad sneg a ti degustiras finu dunjevacu u toploj sobi pored kamina :) :) :)



To je pravo stanje i pravi ugodjaj na Jahorini!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...