• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Zelim ti puno snega! A za rakiju moramo probati, pa cemo dati ocenu koja je bolja :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Evo malo, od mene slike info  8)

JUTRO sa laganom maglom kroz koju probija sunce


Sa druge strane Jahorine, predivan pogled  8)






Ko kaze da nema snijega  :P


Malo Poljice, na poljicama vise magle  :'(













Bojan NS

Ja nikad nisam imao tu priliku da budem iznad magle, ili sam bio u magli ili sam je gledao iznad sebe. Kontam da je super oseæaj

leDjo_No1

Hare extra slike....posebno ona druga strana Jahorine... :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Predivan osecaj, kao da si na vrhu sveta :) Slika br2 za razglednicu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Zaboravio sam Bataneu objaviti da se ipak radi sestosjed Poljice dosli su negdje do sredine Poljica izgleda postavljaju zvucnike i jos neke sitnice  (:smijeh: (podmazuju haha podmazuju) (:smijeh:  :bravo::( :bravo::(





Evo ga nocni provod na Jahorini kad ima snijega, kako ugoditi djeci,a bogami i roditelji se dobro provode  sleep:(





Takodje dobro je prijala kratka setnja





skiDeki

Evo jedne iznad magle od prosle godine :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leDjo_No1

Quote from: harison on 14 January, 2010, 20:11:15
Zaboravio sam Bataneu objaviti da se ipak radi sestosjed Poljice dosli su negdje do sredine Poljica izgleda postavljaju zvucnike i jos neke sitnice  (:smijeh: (podmazuju haha podmazuju) (:smijeh:  :bravo::( :bravo::(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Hare svaka cast!!! SLIKU SU PERVERZIJA!!!! Moras mi poslati sliku br.2 i nocnu br.3 i 4....ali u FULL-u(bez seckanja i smanjivanja)!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Pogledajte dobro ovu sliku, meni ovo vise lici na dim nego na maglu! Da se nije nesto zapalilo???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Dadi

Jel moze neko da mi kaze da li ima sanse da veceras pada sneg...???

skiDeki

Prema prognozi nije najavljeno, ali na Jahorini je sve moguce.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Sve kosta moj Dane..... a ovo je neka maglica nebi rekao da se nesto zapalilo na ovoj temperaturi  z:s) z:s) z:s) z:s)

vip-jahorina

nije deki, cista magla koja se krece po potrebi  austin:(

a stvarno je super osjecaj kad ste na vrhu i vidite maglu ispod sebe, sa obje strane. i nekako vam se mrsko spustiti dole, jer znate da je odvratno i vlazno ... zato imamo zacarane dvore na vrhu, pa tuci.
gdje ovaj jaric sto je htio dunjevacu ponjeti. postavicemo zasjede na ulazu sa psima koji dresirani za razlicite vrste rakija. naravno da cemo svakome oduzeti sve rakije jer su zabranjene. svako ce dobiti "vaucer" za 0,2dl  (:smijeh:

Dadi

Ma ta prognoza, stalno je menjaju, ne verujem da mozemo da se oslonimo na nju.