• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

leDjo_No1

kako je sad na prognozi od nedjelje pa nadalje sl.sedmice  s:nij) ....i bio bi red da nam dodje ovo iz Evrope... 

Bojan NS

Malo je to daleko da bi se pogodilo.... Zato i menjaju

DarkoN

samo nek nam se pojavljuju ovi crveni  brojevi i sto nam budu blizi neka rastu, kako oni budu rasli tako ce da raste i raspolozenje na forumu. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


mijat


vip-jahorina

uglavnom se mjenjaju samo "crveno brojevi" a ko je malo bolje pratio, stalno su na slicicama nacrtane pahulje. kako se to proracunava, ne znam, ali predpostavljam nesto slicno logaritmima. zbog toga ti brojevi i nisu bas mjerodavni. vazno je da pada na slicicama i da je temperatura povoljna, naravno bez juzine.

skiDeki

Stvarno su prognoze poludele, nesto se desava!
Quote from: vip-jahorina on 14 January, 2010, 17:20:49
uglavnom se mjenjaju samo "crveno brojevi" a ko je malo bolje pratio, stalno su na slicicama nacrtane pahulje. kako se to proracunava, ne znam, ali predpostavljam nesto slicno logaritmima. zbog toga ti brojevi i nisu bas mjerodavni. vazno je da pada na slicicama i da je temperatura povoljna, naravno bez juzine.
Ali nama ocajnicki treba s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

lagano pocinje da utice na psihu  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Kako da ne utice, danima i ma sve uslove al nijako da pada >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zedhus

Evo javljaju mi da od veceras pocinje da pada!!!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

hare je na jahorini, tako da ce on moci uzivo izvjestavati da li pada ili ne.  cr:)

hare snijezni guru  austin:(


skiDeki

Gledam kamere, podigla se magla, zaista bi mogao poceti padati, mada nije prognozirano i nema sneznog alarma, ali ipak....... :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Dadi

Zdravo forumasi!!!! Dolazim 23.01. i ako nema dovoljno snega za skijanje, picemo dunjevacu koju cu doneti, mislim da je jednako dobra kao i jahorinska kajsijevaca, ako ne i bolja...!!!