• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

niko

Quote from: thegrke on 14 January, 2010, 10:08:11
СРЕЋНА И СНЕЖНА НОВА 2010 ФОРУМАШИМА СВИХ ВЕРА z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)
 PRIDRU®UJEM SE ÈESTITKAMA - MNOGO s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) I MINUSAAAA ............... hug:(

DarkoN

srecna nova godina i od mene svima koji su je slavili sinoc. i nek samo pada i pada dok ne napada bar 1 m na svim dijelovima jahorine(moze i vise od 1m ja se necu ljutiti) pa da mogu da isprobam nove skije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

SRETNA NOVA SVIMA KOJI JE DANAS SLAVE!!!!!!!!!!

brera


DarkoN

izgleda da je ova magla gore pravo zestoka, cekamo izvjestaj.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

izvjestaj sa staze Poljica:
u gornjem dijelu je suncano i fenomenalno za skijanje. staze su top pripremljene (bar za sada).
U donjem dijelu Poljica je led i velika magla (u zadnjih sat je malo prorijedjena ali jos uvijek je slaba vidljivost)


DarkoN

to je onda dobro, na kameram izgleda mnogo gore. blago ljudima koji su gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

na kameri 1 se vidi da sunce malo probija. tu je sad potreba za kratkim liftovima i skijanju u gornjem djelu.
jer kako su mi rekli, donji dio je veoma los. tu je i najmanje snijega, navode 35cm a po meni i manje. dok je na vrhovima do 1 metra

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

leDjo_No1

Odoh i ja se koji put spustiti......da vidimo te stazze.... ;D

Big_DANE

Dobro jutro...dobar da...kako zelite...srecma NOVA godina svima!!!
Sve najbojlje zelim, najvise zdravlja a sve ostalo mozete kupiti kod brace kineZa!!!!! :D :D
Koliko vidim maglustina..ViP kaze da je gore raj ..evo bas sunce SIJA ko blesavo gore.... :D :D


leDjo_No1

e evo ja sad sa staze,spustio sam se koji put mada nije nesto , magle ima na pojedinim dijelovima  >:( ,temp.je negdje oko -4.
Staze su vec progledale na onim kriticnim dijelovima,i na nekim dijelovima ima vise leda nego snijega....juce je bilo mnogo bolje.
Nema slika zbog nekih tehnickih problema,ali koliko znam hare je tu negdje pa ce valjda nesto i slikati... ;D

DarkoN

hvala djole svaka informacija je dobrodosla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Jutros nije bilo na prognozi brojeva u tabeli za snijeg, a evo sad sam bacila oko i ima brojeva :). Ko da ce malo nas Bog da pogleda.

HeAd

prognoze nisu normalne...iz sata u sat se mijenjaju...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4