• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

webkamere su proradile ....  hug:(

harison

auu dobro se drze staze kako se vidi preko kamera ODLINO, bit ce sutra dobrog skijanja :D i nadam se dobrih slikica :P

leDjo_No1

Quote from: harison on 13 January, 2010, 22:12:17
auu dobro se drze staze kako se vidi preko kamera ODLINO, bit ce sutra dobrog skijanja :D i nadam se dobrih slikica :P

hehe  :bravo::( :bravo::( trebalo bi biti dobrog skijanja ako se staze odrze...

harison

djole ako si sutra gore vidimo se probat cu te ulovit, nego nisi postavio ni jednu svoju sliku  devil:( da te mogu lakse pronaci (:smijeh: (:smijeh:

leDjo_No1

hehe mene ni rodjena majka ne bi prepoznala..  (:smijeh: (:smijeh: gore sam vjerovatno a evo i slika....


01xxx01

he he he - sad bio najbolje bilo da sutra svi koji budu skijali pridju Djoletu (sad znamo kako OTPRILIKE izgleda) i pretvaraju se da su Harison!
(:smijeh:

rakia jo

SRECNA SRPSKA NOVA godina  Vipu i svima clanovima foruma koji slave!!

harison

Svim clanovima foruma Pravoslavne vjere sretna i uspjesna Srpsku Novu Godinu  zelimo Vam sve najbolje i da Vam se sve zelje ostvare u godini koja slijedi  ludzatobom:((


by:WWW.VIPJahorina.ORG

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

vip-jahorina

Ja se pridruzujem cestitkama i svim forumsasima Pravoslavne vjere zelim sve nabolje, prije svega zatrpvanaje snijegom  ludzatobom:((

thegrke

СРЕЋНА И СНЕЖНА НОВА 2010 ФОРУМАШИМА СВИХ ВЕРА z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)

vip-jahorina

ja nisam bas sebi dosao, ali danas je veoma tmurno na jahorini. magla, veliki minusi, neki vjetric isto puse.
totalno je suprotno od onoga sto smo imali juce .... samo je snijeg ostao isti

Bojan NS


leDjo_No1

Quote from: 01xxx01 on 14 January, 2010, 00:29:00
he he he - sad bio najbolje bilo da sutra svi koji budu skijali pridju Djoletu (sad znamo kako OTPRILIKE izgleda) i pretvaraju se da su Harison!
(:smijeh:

Jest da ja nezz kako on izgleda ali znam... (:smijeh: (:smijeh:   
A i necu danas skijati ova maglaa.... >:( >:( >:(

MarijaBB