• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ma nema na cemu ljudi, ja bih iskreno vise volio da ovde pricamo samo lijepe ustiske. ja jahorinu obozavam, cijeli zivot skijam na njoj i muka me uhvati kada vidim sta se radi.
meni je danas bilo extra, dan je bio predivan, ali sve ovo sto sam naveo baca malu sjenu na to. ali sta da radim ja opet volim jahorinu, i opet cu otici ako ne prije onda sigurno za vikend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


HeAd

nece nas snijeg...nece nas sestosjed...bolje da smo ovu zimu zamjenili za jos jedno ljeto   (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bataneo NS

I ja cu otici jedan vikend u februaru ili sad krajem januara

niko


brera


skiDeki

Jbt, nije me bilo danas, sad nikako procitati sve!
Hvala za danasnje slike :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


harison

I vi ste smjesni, ako oni vama naplacuju dnevne 39KM zato placate, potrebno je jedan stari covjek nek ode i kaze zeni na kasi jednu odraslu 39KM i 5 djeciji, tj. u jednu ruku ste vi njih zajebali.....ne morate stalno uzimati odrasle..... ja sam uzimao djecije i u opste ne pita koliko imam godina samo mi da njoj je fazon prodati a ti se poslije snalazi i najbolje ti je sa djecijom mjenjati liftove ne biti samo na jednom i ipak cete nesto ustediti  :bravo::( :bravo::(

HeAd

ako djeciji vrijedi za sve staze...pa sutra ce biti navala na djecije ski pse    (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


DarkoN

da i onda te zaustavi onaj  police:( i napravi budalu od tebe. ja to  nebih sebi nikada dozvolio. to je bar moje misljenje
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Quote from: darkon on 13 January, 2010, 20:47:58
da i onda te zaustavi onaj  police:( i napravi budalu od tebe. ja to  nebih sebi nikada dozvolio. to je bar moje misljenje

da ali ti kazes da si dijete u dusi  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 13 January, 2010, 20:48:41
Quote from: darkon on 13 January, 2010, 20:47:58
da i onda te zaustavi onaj  police:( i napravi budalu od tebe. ja to  nebih sebi nikada dozvolio. to je bar moje misljenje

da ali ti kazes da si dijete u dusi  (:smijeh:
to je vec nesto. odèican nacin razmisljanja  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Ti kazes sto je prodala ona na kasi, reci evo tebi karta pa mi vrati pare :D