• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pinkpanter

Evo da se i ja javim.  :P sto se tice skijanja, moglo je se skijati posljedna dva dana nije bilo toliko lose ima kamenja al moye se nekako. Danas je sunce i moyda ce staye biti jos losije tj. vjerovatno ce popusti poslije dvanaest. A ski pass ma deru i pretjeruju, a setopsjed i dalje stojim iza toga da je to navlakusa i od toga nema nista za ovu sezonu. Pozdrav !!!!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


harison

Kao uvjek samo za nase clanove i sve goste koji trebaju da se registruju na forum to je par min.  sleep:(  ??? JAHORINSKI-RADIO

HeAd

hehe hare legenda uvijek na vrijeme prekine diskusiju  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Ма гарант шестосед троши пуно струје па неће да га укључују  ;D

harison

sada na dvosjedu pice prazne korpe, a tek kako bi bilo na sestosjedu :S ode struje, i nije fer ako vec placas full cjenu onda nek radi sestosjed makar se dvaput provozao na njemu  8) ma imamo mi lijek za to  (:smijeh: JAHORINSKI-RADIO  (:smijeh:

Bojan NS

Хм... ово је била шала, мада реално размишљајући не верујем баш да шестосед троши пуно струје више (ако уопште троши више). Ипак су то нове технологије, све је ново, сигурно су бринули и о уштеди. Исто као и аутомобили. Погледај данашњу потрошњу аутомобила, и потрошњу аутомобила исте запремине мотора али старог 30 год

MarijaBB

Kakvo je ozvucenje na stazi?

U Banjalukama je vrijeme kao pred snijeg. Hladno i maglovito i bljak.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 13 January, 2010, 11:37:18
Kakvo je ozvucenje na stazi?

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Marija vesela ...ma kakvo ozvucenje!!!!??!? To je tema za sebe, kao i OSVETLJENJE staze!!!
Koliko se imalo razumem u ozvucenje...sklepo sam svakojake zvucnike... jednostavno NIJE NIKAKAV PROBLEM!
OSVETLJENJE...NADAMO SE SLEDECE GODINE DA CE NA JEDNU STAZU MONTIRATI NEKE J*BENE REFLEKTORE AKO RASVETU NE MOGU!!!!
TO SU SITNICE KOJE BI LJUDIMA(TURISTIMA) SKIJASIMA ZNACILE!!!!! A ONI KO DA SU PLANINU NAPRAVILI!!!!  3:( 3:(

  ludzatobom:(( JAHORINSKI-RADIO   ludzatobom:((

HeAd

temparature koje idu su idealne za padavine ali kako sam proèitao nema vlage u zraku...t.j. sad treba jedna vla¾na struja i to je to metar zagarantovan ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

BLAGO ONOM KO JE DANAS TAMO!!!! JEDNOSTAVNO SLIKA KO IZ BAJKE!!!!




P.s. Cela nedelja bez padavina al je zato i minus!!! E kao sto @Head kad bi naisao neki VLAZNI talas bilo bi vrlooo cupavooO!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(

harison

jest mi zao sto nisam ranije ustao isao bi gore busom pa autostopom  :(  i imali bi danas finih slikica   :'( al vidjet cemo sutra ili prekosutra kako ce biti  :bravo::(


harison


Big_DANE