• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: skiDeki on 12 January, 2010, 15:12:51
Upravo sam se cuo sa prijateljem, koji je trenutno na skijanju na Borovetzu, u Bugarskoj, Kaze totalna katastrofa, nema snega, radi samo par staza koje su pokrivene topovima, guzva...itd, a ja ga nagovarao da ide samnom na Jahorinu i eto mu sad!

Hare, hvala za slike :)

eh, isprepada me, mi idemo za 10 dana u Bansko - odmah sam otisla na webcam tamo u njih i ima snijega. metar. dosta.  devil:(

skiDeki

Nisam te hteo prepadati, ma bice ga svuda, sigurno, za koji dan, kad nam dodje ono iz evrope :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

hare jes tebi koji prepisas do jahorine (:smijeh:   tu si i kad ga je 10 centi i kad ga je metar 3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

nema guzve ali svaki put kad ubacis kartu u onaj HEPEK slijedi pretres jos jednog security lika  3:( hahahaahha isto ko na aerodromu samo sto nema ono sto pisti ak imas nesto metalno hahaha cudno, al neka treba tako  afrocool:(

P.S.
@Head
pogrjesio si ne mogu bas prepisat ,ali mogu pljunut do Jahorine haha  (:smijeh: (:smijeh: nista kad dodjes rakija te ceka na stolu u Royalu  :bravo::(

HeAd

Quote from: harison on 12 January, 2010, 15:30:02
nema guzve ali svaki put kad ubacis kartu u onaj HEPEK slijedi pretres jos jednog security lika  3:( hahahaahha isto ko na aerodromu samo sto nema ono sto pisti ak imas nesto metalno hahaha cudno, al neka treba tako  afrocool:(

u cemu je fora??? gledaju da li je karta validna ili??
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Daj Hare ne zezaj, sta ce metal-detektor na zicari???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Fakat trebao sam i to uslikati da ne lazem, lik u crnom i stoji ispred onih citaca karti da vidi da li neko vara ili ne... ja sam morao vaditi sezonsku da mu pokazem da je moja  ??? a nas sta je fazon samo cure pregleda zato jer je muskarac hahaha :P salim se ne pregleda ono rukama..... ali stoji na onom mjestu gdje su citaci i ne mrda nikako  dok se ne zatvori zica, a sta znas mozda i cjelu noc stoji gore  (:smijeh: (:smijeh:  :P ideea:(

HeAd

pametno...kamo srece da su to davno uveli mozda bi prije i sestosjedi se napravili...nema vise sifra teletina znaci i prolazis (:smijeh:
sedam dana ski pass 50KM bio  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

al ima sifra 1L rakija i prolazis ko halva  ;D moja GLAVO, ti ponudi tu veliku glavu mozda te i puste  3:(  (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

ma hare ne sekiram se ja... ja imam sezonsku uvijek  :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Ja uvek, kao i vecina ljudi, uzmem skipass za onoliko dana koliko cu i skijati, ali ne volim one sto se svercuju, a jos guzva >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


harison

Ti su meni najbolji   ;D ja vamo se mucim za sezonsku, a on ko hadzija hopla, nek se ko snalazi ako moze..... meni ne smeta jer sam i ja to radio ali sad ne jer se ne smije  ;D

DarkoN

da su nize cijene niko nebi svercovao, ali ovako ljudi se snalaze. kao sto hare rece svi koji smo blizu jahorine smo to radili, mislim da se ni sa ovim nece nista promijeniti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

ne dirajte mi ljude na liftovima..to je kao i dosta toga svijetla tacka jahorine.. blo je pohvala na racun tabaca, ali to moze mnogo mnogo bolje...staze uzas sve su za ocjenu 2 od 0-5 sem mozda tamo kod zelje moze tanka 3..danas magla i lose staze, ali ako sam ja mogalo sa unistenom kicmom da skijam mogli su drugi malo i da uzivaju :) nesto sipi pa ko zna mozda sutra bude malo i bolje.. da ponovim da deru za ski pass i dalje mada mi ne pada toliko tesko jer kad se spustis mozes odma na ledenu korpu jer nema ljudi ... na zelji i olimpiku je nas 3-je danas bas uzivalo (nigdje zive duse a staze malo bolje sem malo kamenja) :)
share it with friend or two