• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

Jojjj kamera br.1 pogledajte lijevo stazu kako je sredjena :O aa joj sad bi se vozao  puf:)

skiDeki

Quote from: harison on 11 January, 2010, 17:37:23
Boli njih briga imaju polozeno za traktora  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ma zajebi, ne bi ti ja ono vozio, zabacuju u oni bez obzira na sve, to sam video kad su krenuli uz ogojelicu2 tamo gde se staza odvaja prema zelji, jedan ratrak je naletio na onaj spic i dobro zaplesao, ja  sam mislio da ce se prevrnuti :'( Ipak su to profesionalci.
Quote from: harison on 11 January, 2010, 17:37:23
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

staze malo bolje danas zbog 2-3 centa sto je palo .. staze se nekako odrze ali bi bilo ok istabati jos jednu stazu na ogorjelici da rastereti jer nece padati danas.. ja sam sjebao kicmu pa cemo se kuckati sutra ako mi ne poraste nova kicma :) skocio, a nisam rekao hop .. bar da sam pao i da sam se razbio neg obican skok .. jebene tvrde skije, a bas sam se bio ustelio
ps :meni je komp on non stop ..
share it with friend or two

skiDeki

To smo skontali, da ne gasis comp, daj koju zanimljivu fotku :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

evo slika kako pero pravi poljice 6-stoled..idem nazad u vodoravan polozaj
share it with friend or two

skiDeki

Jel Pero Italijan ili Austrijanac (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 17:32:31
Ja sam ih gledao prosle godine, kad su sredjivali ogorjelicu2 za fis kup, prilicno su uhodani :)
Znaju kad hoèe, a prije rada "dogovor" u Rajskim. ;)

bang


evo ovako, poslije jedne godine pauze i neskijanja, danas je stvarno bilo fenomenalno ...... nama stvarno ekstra, cim sam stala na skije zaboravila sam svo ono nerviranje i frku oko nestasice snijega, sto savjetujem i vama ...... pozdrav svim forumasima sa prelijepe jahe, s obzirom da najavljuju novi snijeg osjecam da ce ipak biti ekstra skijanja ...... ko ceka doceka .....

PaStaSad

 :) Prvo jedan veliki pozdrav svim Jahorincima,prvi put sam ovdje na forumu(ps.samo sto sam se registrovao :D  ).....
Stvarno ste super i originalni,pa nadam se da cemo se druziti.... POZDRAV 3:(

Dadi

Koliko ja vidim na kameri, rajska dolina je najbolja za skijanje?

HeAd

ima li neko da ubode stap mislim da je koncano vrijeme da se mjeri visina snijega....ako ima 10cm...10cm...90cm...90cm....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


skiDeki

Quote from: PaStaSad on 11 January, 2010, 19:29:26
:) Prvo jedan veliki pozdrav svim Jahorincima,prvi put sam ovdje na forumu(ps.samo sto sam se registrovao :D  ).....
Stvarno ste super i originalni,pa nadam se da cemo se druziti.... POZDRAV 3:(
Dobro nam dosao :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

I ja kazem dobrodosao ...

Sad je vrijeme kad imamo dosta forumasa na licu mjesta koji nas stalno izvjestavaju, tako da ja mogu da se posvetim "terenskom poslu" ludzatobom:((
naravno, napravio sam par slika danas, mogu vam reci da je prilocno dobra situacija, osim kriznih mjesta. Ovaj snijeg od sinoc je pokrio dosta ogolijelih mjesta, a prilicni minusi drze staze u dobrom stanju.

Ja sam isto primjetio da su ratraci cesci na stazam nego prije... Vjerovatno zato jer je novi sef tehnicke sluzbe koji je ove sezone tek postavljen prilicno sposoban. Bar mi tako za sada djeluje. Pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati...

zburkos

Stvarno za proslu godinu najbolji izvjestac sa Jahe je bio COS i jedan pozdrav za njega.......
Za ove praznike nisam bio na forumu, vidim da jos nisu korpe na poljicama postavljene, pa me zanima kad ce to da urade....
Puno pozdrava pa se vidimo uskoro....)))