• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


Big_DANE

 :bravo::( :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ski caffe "Na krivini kod Bataneo-Expres-Lifta"
Mislim da NE RADI! Hare je slikao ovo pre neki dan, a jos nisu gotovi sa krovom...kontam tamo tek krajem januara - pocetak februaru
ce da proradi !!!

Peglas

@davor77
Koliko sam skontao ti si na Jahi. Kakve su staze, jel prolazna ocjena onako realno, ;) da nije bilo ne daj bo¾e parnica na skijama. :'(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

brera


Big_DANE

Quote from: Peglas on 11 January, 2010, 14:45:27
@davor77
Koliko sam skontao ti si na Jahi. Kakve su staze, jel prolazna ocjena onako realno, ;) da nije bilo ne daj bo¾e parnica na skijama. :'(
Ma Peglas NEMA ti nikog sad na forumu... vidis kakvo je napolju divota...svi koji su tamo a aktivni su na forumu su na skijanju! Tako da ocekujemo neke SLIKE i IZVESTAJE kad se vrate oko 5h u svoje apartmane i tople vikendaje!![/b]  :D :D

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

amer

 Sudeci po izvestajima skajanja ima i bolje je iz dana u dan!  :bravo::(   Kuc-kuc da ne ureknem!   3:(

gosha969

Quote from: Garfild_Dane on 11 January, 2010, 14:29:08
Evo za one koji nisu mozda u toku ...ski caffe Peggy je zbog sestosjeda Bataneo-Poljice morao da bude premesten.... nekoliko metara prema parkingu! Lepo jE to ViP uslikao!!! :D   ideea:(


Evo Peggy i iz drugog ugla, desetak dana ranije:
http://picasaweb.google.com/gosha969/Jahorina200910VreloBosneSarajevo#5422230771988960242


Quote from: Garfild_Dane on 11 January, 2010, 14:29:08
Onda katastrofalni poslednji deo staze Ogorjelica i sestosjed koji jos nije proradio!!!  3:(  3:(

Ovo ja zovem katastrofom:
http://picasaweb.google.com/gosha969/Jahorina200910VreloBosneSarajevo#5422225975388536754

Nego, svi znaju da je pravo skijanje, pravi sneg, kada proradi i Pracha, ima li neko noviju sliku, da vidimo stanje? [slikano 1.1.2010.]
http://picasaweb.google.com/gosha969/Jahorina200910VreloBosneSarajevo#5422234538321485778

harison

Peggy se radio kad sam ja bio....nesto su motorkom sjekli po krovu,....valjda im VIP krao drva za rakiju!!! (:smijeh:  a kako sam vidio unutra je gorila vatra  ideea:(

harison

A za staze i info, ne mozemo reci jer nekad pocne padati sniijeg i napada ga 2 cm...uglavnom staze se dobro drze mozda su i bolje nego juce, mi juce utabali vozanjem i onda onaj sinoc snijeg kad je pao bas kao slag na tortu  :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Evo ga stari peggy, promocija heineken piva, zurka na otvorenom, februar 2008.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ovi su se izgleda dobro provrednili., tek sto je gotova zadnja zica, oni tabaju :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Mozda imaju najavu da ce sneg pasti i biti neki veci minus nego ovih dana ...pa da stegne podloga!!! :D :D

skiDeki

Pa vece padavine nisu najavljivane, ali to se nikad ne zna, ali su zato minusi zagarantovani, :D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

podloga ce biti DA VALJA  8) do slijedeceg ponedjeljka se mora drzat, opet krecu padavine   s:nij) s:nij) s:nij)  :bravo::(