• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Dadi

Koja staza je bila danas najbolja za skijanje....????

vip-jahorina

Ko me to zove? Malo sam u palama sa drustvom....
Davor je gore i izvjestava .... Mislim da palako sezona ide naprijed

harison

Po meni Ogorjelica 2, jer sa nje mozes svugdje :D do poljica pa ako ti se tamo ne svidi opet se vratis na Ogorjelicu  ludzatobom:(( i sutra ce biti perverzija skijati

DarkoN

po meni ogorjelica 2 i 1, namjerno sam stavio prvo 2 jer njoj dajem blagu prednost.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

E, da li se prodaje jos ski pas sa onim tackicama kao prosle godine i koliko je?

harison

ne prodaju, povucene su iz prodaje valjda ce vidjeti da im ove sezone nece na dobro izaci pa ce vjerovatno slijedece godine vratiti!!! za ostala pitanja sto budes postavljao molim te postavi ovdje ovo je prava tema za to http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=27.0

otrov

Quote from: harison on 10 January, 2010, 22:06:37
Ogorjelica 2, jer sa nje mozes svugdje :D do poljica pa ako ti se tamo ne svidi opet se vratis na Ogorjelicu
lol
Quote from: Dadi on 10 January, 2010, 22:15:12
E, da li se prodaje jos ski pas sa onim tackicama kao prosle godine i koliko je?
nema tackica ni zareza .. deru po usima, za 2 staze34 km
opasna kritika i jedina
opet nesto veje
dobar film i prehlada me zadrzava u ap. sutra cuga
share it with friend or two

harison

sam nesto pogrjesio davore :S sa ogorjelice 2 mozes bilo gdje, dok sa ogorjelice 1 trenutno ne mozes nigdje hahah jer ne radi lift, a ako proradi Ogorjelica 1 fantazija

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

otrov

haha smijesno mi kad kazes da sa ogorjelice 2 mozes svagdje, a ustvari mozes samo do poljica :)
i naravno da se ja jos dodam da je 34 KM od 11 sati a vjerujem 36 KM od 9
i dalje pada, sada malo jace .. sutra bi mogla ta gotiva  :) 5 cica i ja na sjedistima bez leda :)
share it with friend or two

Dadi

Ok....ma nema veze odakle dokle mozes skijama, vazno je deru za ski pas, a sestosed jos ne radi..!!!! ludzatobom:((

01xxx01

Quote from: harison on 10 January, 2010, 22:22:36
sam nesto pogrjesio davore :S sa ogorjelice 2 mozes bilo gdje, dok sa ogorjelice 1 trenutno ne mozes nigdje hahah jer ne radi lift, a ako proradi Ogorjelica 1 fantazija

vidi tebe sto si MLAD na onoj slici!?????!?! a ja stekla iz nekog razloga utisak da ti imas jedno 40-45 god?!?! ???

vip-jahorina

Nasi ljudi mi sad javljaju da sipa na jahorini. U minusu, a velike pahulje padaju ko lude

harison

hehehe to malo da vas iznenadim  3:( ovaj snijeg me podmladio  ;D....a ne znam, ja sam isao sa Ogorjelice svugdje

harison

toooooooo  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)