• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

otrov

head bice da moram nazad u dublin tad..bice i sad za malo ludovanja .. samo da se ne polomim .. pretjerao sam sa izborom skija :)
share it with friend or two

pinkpanter

Quote from: davor77 on 09 January, 2010, 21:20:33
kakav crni plus . ta kamera je stavljena pored grijalice .. hladno je i duva vjetar, ali je nazalost stao snijeg .. do ponedeljka kuliranje a onda skijanje .. ako bog da mozda i sutra nesto bude

Hvala mnogo!!!!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Shommy

Pozdrav forumasi!

Citam vas vec neko vreme, pa rekoh da se i javim. Vidim euforija ja zavladala forumom! hehe Dolazim na Jahorinu 16.01. tako da sam i sam odlepio od srece kada sam procitao da pada sneg. Nikada do sada nisam stao na skije, ali vec sebe vidim kako picim kao lud!  ludzatobom:(( Jbg. smorio bih se da prevalim toliki put i na kraju- nista. Pored toga, obecao sam devojci da ce videti sneg prvi put u zivotu, pa ne bih da budem lazov.  ;)

kuki-bl

Pa u citavoj Evropi pada z:s),a kod nas gdje treba nista.Dabogda im prisjeo

zzdado

Predlazem da svi kolektivno pocnemo "tarlahati" da padavine potpuno prestanu jer nam prijeti totalni potop!!!!!

HeAd

ne tarlahati vise...hare je tarlaho i sve oblake rasterao znaci samo se smirite i opusteno  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Ja sam prije 2-3 sata sa jahorine. Jos uvijek je nemilice padao a temp je bila -2.
Trenutno pada manje, ali je prilicno smrzlo i oko -5 je.
Po mojoj procjeni je oko 20 cm novog snijega napadalo, i to onog teskog, dobrog za podlogu.
Ocekujem da bi ekipa trebala sutra izaci na teren sa ratracima.

Kad bi sutra palo malo suhog snijega, bar nekih 10-20 cm, bila bi ti skijaska idila ....
Pozdrav svoj raji koji su trenutno na jahorini.... I naravno ovima sto ne dodjose- izgleda da su fulili, naravno nisu pratili masu prognozu  8)

pinkpanter

Vip mozes li malo zumirati ovu kameru u Rajskoj dolini da vidimo da li ovo opet snijeg pada da mogu smirom zaspati?  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

pinkpanter

Nema potrebe sad je web cam fino uhvatio sipa i dalje .  ludzatobom:((
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

lola

KAKO LIPO PADA,NAPOKON I TAJ PRIZOR...SAD MIRNO NA SPAVANJAC I NEKA PADA I PADA........ :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Trenutno  s:nij) SLABO pada...  3:(


A koliko se vidi na ovoj prognozi...PADACE CELE NEDELJE...nekad slabije...nekad jace...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Mox

 s:nij) s:nij) pojacava se malo intenzitet

skiDeki

Dobro jutro :) na jahorini je sve belo, trenutno ne pada cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Danas ipak skijanje, ratraci su na stazi :) :) :) :) :) :) :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...