• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BigCat

Kazem ja vama da dolazi ovaj iz Slo dole ;)

DarkoN

ovo je jednostavno nevjerovatno koliko pozitivne atmosfere se stvori cim snijeg pocne da pada.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera

Hare, VIP-e, pa¾nja, pa¾nja, uskoro èe internet strana pregorjet.

Aco_BL

Napokon docekasmo i ovaj snijeg... Presrecan sam, danas sam trebao ici gore ig Banja Luke ali sam otkazao i icu vjerovatno sutra ako napada. Molim ljude sa Jahorine da na salju informacije o stanju i visini snijega, i cim saznate javite nam hoce li zice raditi sutra. Pozdrav svima pa se vidimo sutra na Jahorini ako Bog da  ;D ;D s:nij) s:nij) s:nij)

harison

Ljudi sta pricati, nego samo upaliti WEB CAM Jahorine i uzivati u pogledu, zice ce raditi sutra ali vjerovatno ce malo kasniti jer ce se trebati urediti staze i pripremiti liftovi  austin:( aaa vidite uspjela je misija JODLANJA I TARLAHANJA sto smo bili strpljivi tako smo i dozvali ovaj snijeg koji nas ovoliko obradovao  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


P.S.
Jos nesto mozda se i desi cudo pa u naredin satima izadju ratraci bar da malo ovo pricvrste  3:(

DarkoN

hare koliko je palo do sada po tvojoj procijeni?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

share it with friend or two

Mega Deki

Jel to stao, ili mi je slika na kameri od sinoc ludzatobom:((
Mega Deki

harison

Po mojoj procjeni ima ga nekih 10-tak cm, iskreno, jos pada to nenormalno bit ce ga do ujutru min 40-50cm..........zao mi sto nisu one veeelike pahulje bilo bi ga metar min.

sina

napokon je krenuloo......kako se jahorina brzo proljepsa...
zao mi samo ljudi koji su danas zavrsili smjenu,mogu zamisliti koliko su ocajni...

Simiki

Da li se isplati ici gore sutra? puf:)

DarkoN

hvala hare na tim divnim informacijama. jooooooooj jedva cekam skijanjeeeeeee.
:bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Simiki

Uh, ja dolazim sutra!!! Pa sta nam dragi snijeg da puf:) puf:) puf:) puf:)!!!

Jest da je prevaliti 400 km u oba smjera ali dolazim!!!! ludzatobom:(( ludzatobom:((

pinkpanter

Mi samo trebali veceras doci al samo odlozili za jutro tako da jedva cekam !!! A docekace nas ko i uvijijek snjezno prekrivena Jahorina. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?