• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Ma mora da napada 2-3 puta TAKO u toku sezone(krajem januara i u februaru)!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Sad bas dobro pada, znak dobrodoslice turistima koji danas dolaze :) Na poljice je stigao neki autobus.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

naaredna tri sata necu moci pratiti forum :(, posto moram na slavu, ali se nadam kad se vratim i pogledam kameru da ce sve biti bijelo .....  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Bojan NS


Big_DANE


skiDeki

I dalje pada kao lud, sad je vec poceo da se zadrzava :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

gosha969

Quote from: skiDeki on 09 January, 2010, 13:28:06
Nadamo se da ce se ponoviti situacija od prosle godine kad sam lopatom po parkingu trazio auto :)

Mislis nesto ovako  ;D

http://picasaweb.google.com/gosha969/Zimovanje2005Jahorina#5112356228805165330

bang

ubjedjena sam da ce do sutra biti ovako ......

skiDeki

 (:smijeh:Slicna situacija, ja sam moj otkopavao dok je jos padalo da ga posle ne bi izgubio!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

papa

CHECK 123 novi sam pa provjeravam ide li

skiDeki

Slika 19. 02. 09. Vikendica Mojca, ulaz skroz zatrpan snegom, sreca pa unutra ima sauna (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

GaLLa

morao je poceti padati! juce smo cijeli dan plesali indijanski ples oko vatre da pocne padati... :bravo::(
inace,taj ples se plese kad se prizivaju padavine!
a mi smo plesali spakovani... :bravo::( :bravo::( :bravo::(
s:nij) s:nij) s:nij)

brera

Quote from: skiDeki on 09 January, 2010, 10:48:44
Moji rodjaci su trenutno na Rogli, kazu ima snega u pm, ali juce nisu skijali zbog magle i jakog snega.


Brera, jesi li isao gore?

Neda mi se, preblizu sam, ja sam u Zreèama to ti je ispod Rogle, otprilike kao Pale - JA. Ja ipak èekam 23.1.2010 i JA. Usput, nije ni na Rogli bilo sve blistavo sa snijegom, no sad se popravilo, hoèe i na JA.  ;)

skiDeki

Tako blizu a tako daleko :) Brera, svaka ti cast da na ovoj mojoj Fruskoj Gori ima bar neka staza ne bi silazio sa nje...
Mada je ranije postojala ski staza i lift, ali kako je klima odradila svoje(nema snega) otisla mast u propast >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DekiDeki

Informacije iz prve ruke. Snijeg je jos malo pojacao i sad se zadrzava na mjestima gdje nije voda. Tek nocas ako zamrzne zemlja postoji mogucnost da ce se zadrzati. Temperatura jos nije ispod nule.

Drugovi tarlahaci da izadju na pozicije i drug Vip da objavi opstu mobilizaciju, jodlovanje i ostale discipline i naravno taj snijezni alarm!

s:nij)  s:nij)  s:nij)
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!