• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Jel neko na forumu spominjao iscekivanje kao kod "jesam trudna / nisam trudna".
E danas je kao da je neko rodio pa svi veseli sto pada  :-*

skiDeki

Quote from: MarijaBB on 09 January, 2010, 12:35:05
Jel neko na forumu spominjao iscekivanje kao kod "jesam trudna / nisam trudna".
E danas je kao da je neko rodio pa svi veseli sto pada  :-*
Pa radja se nova JAHORINA :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang


tacno osjetim neke trnke kad vidim ovo, konacno ..... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

roPebn

MIslim da je poceo da  s:nij) lagano!!:D :D

roPebn

M10, darkon, tasa, MarijaBB, ttk, snowboard, Mox, hladni, fregata, leDjo_No1, zzdado, karloz, sone, PeRhAn, pinkpanter, sshairo i 7 gostiju gleda ovu temu. :D

skiDeki

Cudo jedno kako ova tema ozivi cim pocne sneg da pada! Kad Jahorina vec ima toliko ljubitelja nek se onaj odgore smiluje i podari ono sto njoj a i nama najvise treba, a to je s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

roPebn

AJDE VESELO SADA SVI KAD JE POCEO  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Ja sam u kafani pripremio gratis rakiju, da nazdravimo ovom snegu koji je napokon poceo sipati ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

ajmo svi poiti sad po jednu, u to ime ..... neka ga do ujutro bude metar!!!

MarijaBB

U BL milioniti put danas kisa pljusti.
Ja cu da uspem sama sebi jednu rakijicu, u kuci, dok niko ne gleda pa da kaze kako sam spaizar. da ispostujem raju, naravno.  :bravo::(

roPebn

ja odo sada da popijem za sve forumase i za snjegggggggggggggggggggggggggggg s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
weeeeeeeeeeeee s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ja sam ovih dana popio za narednu godinu, ali ipak je ovo najbolja vijest, tako da ... zivjeli i da ga padne bar metar
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Neka je sa srecom ovaj SNEG pa da nam napara barem 30cm do sutra i tako svaki dan!!! :D :D :D

p.s. U NS sunce sija!!!! temp +10C !

pinkpanter

Samo da jos malo padne temperatura ispod nule da ovo fino sve ostaje i onada ce sve biti perfekt. ludzatobom:((
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

skiDeki

Nadamo se da ce se ponoviti situacija od prosle godine kad sam lopatom po parkingu trazio auto :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...