• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ja sam gledao na par vremenskih prognoza, a i opet na ovoj nasoj, zima bi mogla ponovo krenuti.

DarkoN

samo da hoce krenuti, ja se vec brinem.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ja sam se prestao brinuti  :-\, ostala je samo jos kruska  ludzatobom:((
nije, ali ovakve sinusoide u vremenu nismo nikad imali. bilo je i kise i toplog vremena, ali ne u smjeni sa snijegom u sedmicnom ritmu ...

vlajda bi sad trebalo ocepiti

DarkoN

koliko godina pamtim nikada se nije desilo da se na jahorini istopi 1m snijega za dva dana. nadam se da ce ubrzo pasti malo vise snijega da probamo i sestosjed(ogorjelica 1 mi je omiljena staza), nevjerovatno mi je da je 08.01 i da sam bio samo jednom gore.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Quote from: vip-jahorina on 08 January, 2010, 16:26:28
ja sam se prestao brinuti  :-\, ostala je samo jos kruska  ludzatobom:((
nije, ali ovakve sinusoide u vremenu nismo nikad imali. bilo je i kise i toplog vremena, ali ne u smjeni sa snijegom u sedmicnom ritmu ...

vlajda bi sad trebalo ocepiti

pa od ovoga trenutno gore ne moze biti moze samo ici na bolje  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

ja sam ugatao.. ja krecem .. valjda ce i snijeg da krene samnom :) hajmo najbolja smijena 9. :)
share it with friend or two

Bojan NS

Moji prijatelji isto kreæu sutra. ®elim im puno  s:nij)  s:nij)  s:nij)

HeAd

Quote from: davor77 on 08 January, 2010, 17:13:11
ja sam ugatao.. ja krecem .. valjda ce i snijeg da krene samnom :) hajmo najbolja smijena 9. :)

zao mi samo onih tvojih novih skija (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

GaLLa

Quote from: vip-jahorina on 08 January, 2010, 16:18:56
ja sam gledao na par vremenskih prognoza, a i opet na ovoj nasoj, zima bi mogla ponovo krenuti.

ja pratim danas 9 evropskih prognoza na netu,u'vatilo me jahorinsko ludilo,i sve pokazuju snijeg od sutra navece,najkasnije nedelja... :bravo::( :bravo::( :bravo::(
tako da,slazem se,zima ce izgleda krenuti ponovo.... :bravo::(
s:nij) z:s) s:nij) z:s) s:nij) z:s) s:nij)

hladni

Evo ljudi ja sam definitivno odlucio da ne krecem na put zbog situacije kakva je..
Lakse cu podnijet da ne idem pa da vidim da snijeg pada i da ljudi uzivaju u skijanju i planini,
nego da putujem pa da nesto mizerno padne i pizdim cijeli tjedan kad ce pasti ili zasto ne pada...
Pa eto,sretan put svima i nadam se da ce te imati dobro vrijeme a samim time i skijanje
z:s) z:s)



rocky.m

svake godine dodjemo pa bude kao malo kise, malo jugo duva, ali bude snijega, nikad kao sad! Sreca je u nesreci da vlasnici vikendica imaju razumjevanja pa su sredili rezervaciju za drugu sedmicu, a mislio sam sutra gore, ali ima sledeca sedmica, valjda ce pasti do 16.01. :(

GaLLa

nista,sad samo cekamo da pocne padati i to je to.....da li je neko od forumasa trenutno na Jahi,da pitam kakvo je upravo sad vrijeme?
na Palama i u Sarajevu veje snijeg...kakvo je trenutno stanje gore? ???

DarkoN

u sarajevu "veje" jednio kisa. a koliko se vidi sa kamera i na jahi je isto. nadamo se da ce ova kisa da predje u snijeg i da ce biti skijanja. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...