• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

amer

Quote from: paTaK_DaCho on 08 January, 2010, 14:58:24
Quote from: pinkpanter on 08 January, 2010, 14:53:30
Moze pitanje : zasto je potrebna tolika visina snijega da bi radili 6-tosjedi ?  ako rade ostale zice zasto se u rad ne bi pustili i 6 tosjedi. Dobro sam ja reko to je bar za ovu godinu navlakusa za naivne skijase?  ;)

PA KRAJU ZATO JER NOVI SESTOSJED PREVOZI 3000 SKIJASA NA SAT!!!!!
NE ZNAM TACNO KOLIKO HRNGAVI DVOSJEDI PREVOZE AL SIGURNO JEDNO 4 PUTA MANJE!
MISLIM OKO 500-700 skijasa!

Znaci da ce oba sestoseda raditi samo kada je na Jarorini 6000+ skijasa...??? Sto dalje implicira da je to 10-14 dana u celoj sezoni...? Ako ce da ih pustaju samo tada onda nisu ni trebali da ih prave. ???

HeAd

radice sestosjedi cim padne dovoljno snijega...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

GaLLa

ee ljudi cim su forumasi prestali da se svadjaju,polako dolazi snijeg... :)
tako da pustite prepirku oko sestosjeda i molite se za snijeg.. :bravo::(

Peglas

Quote from: paTaK_DaCho on 08 January, 2010, 14:58:24
Quote from: pinkpanter on 08 January, 2010, 14:53:30
Moze pitanje : zasto je potrebna tolika visina snijega da bi radili 6-tosjedi ?  ako rade ostale zice zasto se u rad ne bi pustili i 6 tosjedi. Dobro sam ja reko to je bar za ovu godinu navlakusa za naivne skijase?  ;)

PA KRAJU ZATO JER NOVI SESTOSJED PREVOZI 3000 SKIJASA NA SAT!!!!!
NE ZNAM TACNO KOLIKO HRNGAVI DVOSJEDI PREVOZE AL SIGURNO JEDNO 4 PUTA MANJE!
MISLIM OKO 500-700 skijasa!
ideea:( ideea:( ideea:(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

lilly o22

naravno da je navlakusa! sestosed moze da preveze 3000 skijasa na sat,a toliko ih nije bilo cele sezone. sestosed vrte u krug prazan i nerviraju ono malo skijasa sto se voze dvosedom od pre 30 godina a placaju ski pas kao da su u ausrtiji.!

amer

Quote from: lilly o22 on 08 January, 2010, 15:17:53
naravno da je navlakusa! sestosed moze da preveze 3000 skijasa na sat,a toliko ih nije bilo cele sezone. sestosed vrte u krug prazan i nerviraju ono malo skijasa sto se voze dvosedom od pre 30 godina a placaju ski pas kao da su u ausrtiji.!

Respect!

Isto kao i na Kop-u...radi jedna staza a naplacuju pun skipass, kao da rade sve staze!! Sramota!  3:(

Big_DANE

Quote from: amer on 08 January, 2010, 15:20:43
Quote from: lilly o22 on 08 January, 2010, 15:17:53
naravno da je navlakusa! sestosed moze da preveze 3000 skijasa na sat,a toliko ih nije bilo cele sezone. sestosed vrte u krug prazan i nerviraju ono malo skijasa sto se voze dvosedom od pre 30 godina a placaju ski pas kao da su u ausrtiji.!
Respect! Isto kao i na Kop-u...radi jedna staza a naplacuju pun skipass, kao da rade sve staze!! Sramota!  3:(

BALKANSKI BIZNIS!!!! 3:( 3:( 3:( 3:(

pinkpanter

E to je stvarno njosra platis kao za audi a vozis se u fici.  :( Obozavam Jahorinu pola rodbine mi je sa tih krajva i evo dolazimo i sutra, ali iduce godine ne 100% nego  1000000 % idemo negdje vani jer necu dopustit da neko pravi magarca od mene i da mi marne lovu a da ne pruzi maximum za to. Svoje nedam tudje necu.  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

hladni

DaCho bolje ti je onaj ananas stajao afrocool:(
ali vidim da ima odma najava snijega cim si ga maknuo :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: hladni on 08 January, 2010, 15:36:33
DaCho bolje ti je onaj ananas stajao afrocool:(
ali vidim da ima odma najava snijega cim si ga maknuo :bravo::( :bravo::(

SVE ZA JAHU!!!!
  :-*  :bravo::( :bravo::(

p.s. divna slika u Rajskoj!


hladni

divna,divna...ali je je ocito ove godine nazalost necu vidjet :( :(

Big_DANE

Quote from: hladni on 08 January, 2010, 15:43:20
divna,divna...ali je je ocito ove godine nazalost necu vidjet :( :(

Ja se nadam da hocu... :( ako nista za neki vikend moram doci da isprobam te nove sestoguze!!! :D :D

hladni

pa bila bi grehota da tako uzoran student ne isproba cari novih sestosjeda :-X :-X :-X

Big_DANE

Quote from: hladni on 08 January, 2010, 15:46:44
pa bila bi grehota da tako uzoran student ne isproba cari novih sestosjeda :-X :-X :-X 

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: uZorAn!!  (:smijeh: (:smijeh:  :bravo::( :bravo::( Hvala!

skiDeki

Izgleda da se zima vraca polako, ali sigurno.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...