• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

zedhus

Skijanje se isplati samo ko je na do 4 sata od Jahorine, moze na odmor kad hoce i ne rezervise smjestaj.Samo obratiti paznju na prognozu web cam, forum i, bukvalno, nema zime!  (:smijeh:
Ljudi, prilagodjavajte se polako...ZEMLJA JE VRUÆA!
(jbg, i ja sjedim kuci i cekam)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

GaLLa

Quote from: MarijaBB on 08 January, 2010, 10:54:50
ovo nebo na dobro ne sluti.

da li ovo sluti na snijeg? ja sad gledam sve prognoze koje postoje,i svi odjednom najavljuju snijeg od subote...joooj da 'oce pasti... :bravo::(

Big_DANE

Quote from: GaLLa on 08 January, 2010, 11:34:59
Quote from: MarijaBB on 08 January, 2010, 10:54:50
ovo nebo na dobro ne sluti.
da li ovo sluti na snijeg? ja sad gledam sve prognoze koje postoje,i svi odjednom najavljuju snijeg od subote...joooj da 'oce pasti... :bravo::(



:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(:bravo::(

GaLLa

ponovo sam sretna,ali necemo se previse radovati da ne ureknemo....to neee,nikaaad......samo neka pada..... :bravo::(

BOJAN-BG

SAMO NEK NAPADA DA SE BAR NEKO NASKIJA,DA NAS BUDE STO MANJE NEZADOVOLJNIH  >:( >:( >:(

GaLLa

tako je...slazem se,samo neka pada... s:nij)

pinkpanter

Sinoc sam razgovarao sa prijateljem koji zivi na Palama, a ima vikendicu na Jahorini i on kaze da navodno kada pada snijeg u Italiji da to kod nas obicno dodje za dan tako da su sanse za snijeg preko 90% tako da mi mijenjamo plan i polako se pocinjemo pakovati. Jahorino sutra nas ocekuj !!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

GaLLa

Quote from: pinkpanter on 08 January, 2010, 12:14:47
Sinoc sam razgovarao sa prijateljem koji zivi na Palama, a ima vikendicu na Jahorini i on kaze da navodno kada pada snijeg u Italiji da to kod nas obicno dodje za dan tako da su sanse za snijeg preko 90% tako da mi mijenjamo plan i polako se pocinjemo pakovati. Jahorino sutra nas ocekuj !!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

jooj hvala ti Boze... :bravo::( :bravo::( :bravo::(
sretan put sutra! ;)

pinkpanter

Quote from: GaLLa on 08 January, 2010, 12:21:49
Quote from: pinkpanter on 08 January, 2010, 12:14:47
Sinoc sam razgovarao sa prijateljem koji zivi na Palama, a ima vikendicu na Jahorini i on kaze da navodno kada pada snijeg u Italiji da to kod nas obicno dodje za dan tako da su sanse za snijeg preko 90% tako da mi mijenjamo plan i polako se pocinjemo pakovati. Jahorino sutra nas ocekuj !!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

jooj hvala ti Boze... :bravo::( :bravo::( :bravo::(
sretan put sutra! ;)

Hvala !!! ;D
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

zedhus

Snijeg i jugo...kako to ohrabrujuce zvuci...ali hajde da vidimo. puf:)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

pinkpanter

Evoga i ovdje je najavljan snijeg a DHMZ malo kad fula to sam se uvijerio jos prije pet godina kad sam dolazio na Jahorinu i gledao sam isto ovu prognozu za sedam dana za Sarajevo mislim da tad ni dan nisu fulali nadajmo se najboljem.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Pogledajte :

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=ISE&code=14654
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

metrobg


harison

Trenutno ne radi i nema toliko snijega restartovat cemo INFO u narednim satima.....cim padne dovoljna kolicina snijega radit ce poljice,zeljo, dvosjed ogorjelica

metrobg

Ajde molim te mi reci koliko treba pasti da se otvori neka staza. Da li je najavljenih 15 cm dosta ili nema smisla oèekivati staze tokom sledeæe nedelje.

harison

Ja se nadam da ce pustiti ako padne 15-tak cm....ali to je nedovoljno jer nema podloge na kojoj bi se moglo zadrzati.......minimalno 30cm treba pasti da bi se komotno skijalo i da bi radile sve zice osim sestosjeda, jer njima treba 1m do 2m snijeznog pokrivaca  puf:)

ULAZ U RADIO: