• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 07 January, 2010, 19:14:05
milsim da nema potrebe da pricamo o tome, jer stvarno svi gubimo i svima nam je zao.
svaki dan hiljade forumasa prati ovaj forum u nadi da ce biti bolje i da cemo objaviti bolje informacije. kako bi ja bio happy da vam mogu reci: pada snijeg, ima ga dosta, super skijanje, sto i jesmo manje vise navikli.
ali mora odcepiti ljudi, ili sad ili za koji dan, ali ne moze ostati ovako.
potpuno se slazem sa tobom umjesto da jadikujemo i sazaljevamo sami sebe i krivimo majku prirodu sto nas je kaznila, bolje nam je da tarlahamo i jodlujemo onako zdruzenim snagama mozda se i smiluje i posalje nam jedan metar snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bang

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(
tako je vip - e, treba biti optimistaican i nadati se da ce snijeg uskoro doci i kod nas, sigurna sam da hoce, nikad nas nije izdalo pa nece ni sada ...... a to sto kasni, oduzice nam se kolicinom padavina a i kvalitetom skijanja, ubjedjena sam ..... pozdrav svim postovaocima ovog foruma, istinskim ljubiteljima jahorine i naravno vrijednim administratorima ....

Big_DANE


harison

Samo da hoces promjenit NICK  :P

Big_DANE

Quote from: harison on 07 January, 2010, 22:00:48
Samo da hoces promjenit NICK  :P

NE SVIDJA VAM SE MOJ NICK!?  :'( 3:(  Dobroooooooo....

Big_DANE


harison

e gdje njega nadje moj DANE uvjek nesretan lik  :-\ tako cemo i mi bit nesretni sa snijegom  3:(

mijat


vip-jahorina

e jarane mijate, kad budem lose volje, tebe cu zvati  (:smijeh:  (:smijeh:

pinkpanter

Kakav preokret situacije sinoc je kucni savijet zasjedao kod mene kuci i odlucili smo da odustajemo od zimovanja, a danas otakzali smjestaj ali sad kad sam vdio novu prognozu mnogo sam se obradovao nisam dzabe pripremio brile, kacigu odjelo hehehehe ipak ce biti snjega nova prognoza obecava i mislim da dolazimo na Jahorinu mislim da bi bio grijeh da sad nas isplali, a brate i ove prognoze uticu lose na starije ljude kojih kod mene ima pa me malo strah da ih ne pukne slog od ovih silnih preokreta hahahahah!!! Dace Gospod i nama malo snijega bar jedno pola metra !!!!  austin:(
pogledajte prognozu :

http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=1&gid=3205994
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Big_DANE


HeAd

ovo je za nevjerovati da je ovaj snijeg izbjegao kompletnu BiH....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

leDjo_No1

kod nas nista nije uspjelo pa tako ni snijeg......

Big_DANE

Quote from: HeAd on 07 January, 2010, 22:46:30
ovo je za nevjerovati da je ovaj snijeg izbjegao kompletnu BiH....
I SRBIJU ISTO!!! Palo nesto malo na KOPU i to je to!  3:( 3:(