• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

private

Sretan bozic svima
Na Jahorini trenutno  s:nij)
Mora izaci na dobro, samo pozitivne vibracije i bice sve ok  :bravo::(

GaLLa

Srecan Bozic svima!!!
ja bih zamolila ako moze da stalno izvjestavate o vremenu i visini snijega,ja provjeravam svakih sat vremena..
veoma mi je vazno jer nas je 10-ak planiralo u subotu na Jahorinu..
Hvala unaprijed!!!
nadamo se da ce nastaviti  z:s)
pozdrav za sve skijase i bordere  ;)

skiDeki

Hvala svima na cestitkama, takodje svim vernicima koji danas slave zelim srecan Bozic, da ga provedu u miru i blagostanju!
MIR BOZJI HRISTOS SE RODI!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Skija

Srecan Bozic!!! Pa ljudi moji ova kisa ne prestaje, a vidim u Engleskoj snijeg, veju pahulje. Hej englezi vratite nam nas snijeg i uzmite svoju kisu nazad i dalje od nas!!!

BOJAN-BG

Quote from: Pineapple_Express on 06 January, 2010, 22:30:12
Quote from: gosha969 on 06 January, 2010, 22:17:31
Eh da sneg pada kao komentari  ;D
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(   DAJ BOZE!!!!!

STA JE TU JE!!! NIJE SE ULAGALO, TU SE NE MOZE PROMENITI NISTA!!!! AL JE SRAMOTA STO SU LJUDIMA NAPLACIVALI SKIPASS PO PUNOJ CENI (10% popust jer nije radio veseli sestosjed ) ZA NEKU HRNGAVU I SUGAVU STAZU!!!! MISLIM JA IM NE BI NI PLATIO..A VOZIO BI SE GARANT!!!!!!  8)

KAKAV POPUST NA SKI PAS NAPLACIVALI SU PUNE CENE JA SAM TEK SKONTAO POSLE DRUGOG DANA KAD SE NIJE MOGLO SKIJATI DA SAM PLACO PUNU CENU SKI PASA BEZA POPUSTA I OTISO DO KASE NIGDE NIJE BILO ISTAKNUT POPUST SAMO PUNE CENE

MarijaBB

Banjaluka. Smjenjuje se kisa i susnjezica na svakih minut.

Mir Boziji.

leDjo_No1

a ljudi evo sad ce snijeg..jos malo...kako kazu trebao bi od sutra navece poceti padati...a sad je ovako sta je tu je...

BOJAN-BG

NA JAHORINI KISA.A STO SE TICE NAS KOJI SMO NA PLANINI KO NAS JE TERAO DA DOLAZIMO KAD SU NAJAVE ZA PADAVINE BILE KRAJNJE LOSE,A I ZA OVE STO TREBA DA DODJU NIJE BAS BAJNA SITUACIJA

MarijaBB

Vipe ukini grupu na FB. Tamo su se ludaci. I ja sam s njima ludak, jer pokusava im pomoci, ali ni to ne valja.

BOJAN-BG

ZNACI SVUDA LUDILO ZATO STO NEMA SNEGA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: MarijaBB on 07 January, 2010, 10:48:36
Vipe ukini grupu na FB. Tamo su se ludaci. I ja sam s njima ludak, jer pokusava im pomoci, ali ni to ne valja.

MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 07 January, 2010, 10:51:07
ZNACI SVUDA LUDILO ZATO STO NEMA SNEGA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: MarijaBB on 07 January, 2010, 10:48:36
Vipe ukini grupu na FB. Tamo su se ludaci. I ja sam s njima ludak, jer pokusava im pomoci, ali ni to ne valja.

Pa ebla ga macka, ejl iko od nas sad moze dati odgovor na pitanje jel treba neko prelaziti 1000 km a ne skijati.... mislmi, pitanja tog tipa.
Sjecate se rasprave na forumu na temu, ne da mi se citati forum od poceka, jel ima snije jel se skija...........
Ja bi sad progutala svoju pancericu koliko su mi nadigli zivac

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 07 January, 2010, 10:55:47
Quote from: BOJAN-BG on 07 January, 2010, 10:51:07
ZNACI SVUDA LUDILO ZATO STO NEMA SNEGA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: MarijaBB on 07 January, 2010, 10:48:36
Vipe ukini grupu na FB. Tamo su se ludaci. I ja sam s njima ludak, jer pokusava im pomoci, ali ni to ne valja.

Pa jebla ga macka, ejl iko od nas sad moze dati odgovor na pitanje jel treba neko prelaziti 1000 km a ne skijati.... mislmi, pitanja tog tipa.
Sjecate se rasprave na forumu na temu, ne da mi se citati forum od poceka, jel ima snije jel se skija...........
Ja bi sad progutala svoju pancericu koliko su mi nadigli zivac
CEMU NERVOZA MARIJA NEMOZEMO NISTA PROMENITI DOK VIP NEDODJE NA CELO OLIMPISKOG CENTRA,EVO I MI SEDIMO NA JAHI SKORO 10 DANA I RAZVLACIMO SE OD KAFANE DO KAFANE POTROSILI SMO PARA VISE NEGO DA SMO SKIJALI ALI BICE VISE SRECE VALJDA SLEDECE GODINE

hladni

Quote from: leDjo_No1 on 07 January, 2010, 10:40:49
a ljudi evo sad ce snijeg..jos malo...kako kazu trebao bi od sutra navece poceti padati...a sad je ovako sta je tu je...


ma da!!!!!100% leDjo 3:(   najave su fantasticne...snijega da se izvoizit moze

GaLLa

ne mogu da vjerujem... u pravu je marija..sto bezveze preci put a ne skijati..koliko su vam tacne one najave snijega od nedelje pa dalje?? s:nij)

otrov

Quote from: lilly o22 on 06 January, 2010, 23:05:53
samo treba da cenite nas kao turiste i tako da se ponasate prema nama,a ne da pricamo kako je sve haj na jahorini-kada to nije. zato vise i ne idem u CG na more,jer su se ponasali u fazonu-posaljite nam pare i ne morate ni da dodjete.
:bravo::( :bravo::( :bravo::(
upravo ono o cemu ja pricam .. nikad se nisam vratio u CG kad sam vidio kako se ponasaju i kao sto rekoh sve mi na jahorini lici na CG a mozda i gore jer u CG bar nisu naplacivali lezaljke kad pada kisa, a na jahorini naplacujuski pass  i kad samo jedna zica radi .. evo i ovaj lik se smrzavao u hotelu..pa zar nije bolje naloziti kao nikad prije da tih 10 gostiju u kupacim hodaju i otici u nekakav minus ove godine nego izgubiti goste za sve sljedece godine ...
majmuni upravljaju ne samo ovom drzavom nego svime sto imalo vrijedi ...
sreca pa ne zivim ovdje
PS: mir boziji hristos se rodi
share it with friend or two