• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: lilly o22 on 06 January, 2010, 22:33:58
vidim da moderator vrsi selekciju i brise ono sto im ne odgovara da drugi ljudi vide i cuju.hvala sto ste obrisali moju poruku.pa bilo je ovde i gorih komentara od mojih. to govori u prilog svemu sto sam do sada napisala. kada pocnete da cenite ljude koji dolaze tu da skijaju i potrose svoj novac, a ne da se ponasate kao da ste bogom dani, bice bolje i vama i nama.

Mislim da moderator nije brisao nista...cilj ovog foruma je da svi vide i cuju sta se desava i kakvo je stanje na Jahi!  ideea:(
Nadam se da se ne ljutis sto NEMA SNEGA.... to mi nikako ne ide u glavu ako je tako!?!!  8)
A STO SE TICE SKIPASS-a koji su vam prodali po punoj ceni... i sto su poluhladni i nedovoljno ugrejani hoteli .....  3:( 3:( 3:(
sta reci nego SRAMOTAAAAAAAAAAAA!!!  TU VAS 10000000% PODRZAVAM!!!!! SRAMOTAAAAAAA!!!!!!!!!!!  3:( 3:( 3:(

harison

hvala i Vama takodje, cujemo se mi ponovo  :bravo::( :bravo::( jest vas malo podiglo, al lagano se spustite i sve ce biti OK pozdravlja vas www.jahorina.org  
KAKAV DOMACIN TAKVA I USLUGA!!!

P.S.
Sviju je ovaj snijeg nanervirao, al sta je tu je nije bilo dovoljno Tarlahanja i Jodlanja pa nismo uspjeli dozvati tamne oblake sa PAHULJAMA i odgovarajucu temperaturu  (:smijeh: (:smijeh:

dasas

pa sta je ovo... sve gore od goreg, od jutrosnje prognoze o solidnim padavinama, ispade jedava 3cm snijega za vikend... katastrofa!
pamte li ovi stariji ikada slicnu godinu na jahorini.

lilly o22

poruku su obrisali ,ali nema veze. naravno da se ne ljutim zbog snega-bilo bi debilno.pa ne mogu da ga narucim. ono sto me ljuti su nekorektni komentari. od subote do danas sam na jahorini potrosila oko 1500 evra(hotel,ski oprema za dvije dece, instruktor skijanja za dvoje dece, ski pas za nas cetvoro,svakodnevni ruckovi po restoranima itd). samo treba da cenite nas kao turiste i tako da se ponasate prema nama,a ne da pricamo kako je sve haj na jahorini-kada to nije. zato vise i ne idem u CG na more,jer su se ponasali u fazonu-posaljite nam pare i ne morate ni da dodjete. posto mi je sve tako izgledalo ove godine na jahorini,naravno da cu da se ljutim. ustvari, uopste se nisam vratila kuci ni ljuta ni razocarana,ali su me ove gluposti na forumu iznervirale i zato vise i ne zelim da ucestvujem u ovoj raspravi jer cu se stvarno zainatiti i precrtati jahorinu na skijaskoj karti!

pinkpanter

Evo porodica je zasjedala i donjela konacnu odluku. Odustajemo od skijanja i dolaska 9.1. stanje je vise nego jadno, prognoza vise nego ocajna nego jeb... ocajna. Ne krivimo nikog tako se zadesilo. Toliko smo se nadali i radovali tom zimskom odmoru i skijanju jos od avgusta , a rezervaciju uplatili jos u oktobru al eto nije se dalo.  :( :( :( :( :(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

BOJAN-BG


roPebn


lola

sretan bo¾iæ svim vjernicima koji ga danas slave.......

grga


harison

OD SRCA SVIMA WWW.JAHORINA.ORG ZELI

Big_DANE

ВАИСТИНУ СЕ РОДИ !
Да у миру и срећи у кругу породице прославите овај радостан дан!!!
Желим вам све најбоље , највише ЗДРАВЉА а остало ће само доћи...!!!!

ALEXH


HeAd

ja stvarno ne kontam neke ljude ovdje...pa falu bogu da je neralno naplacivati 39 KM ski pass za dve zice koje rade...sto niste uzeli transparente i pred OC i mitingovali vec vi ste ovce za sisanje i placali ste ski pass po toj cijeni....isto tako mi je glupo ici na planinu na kojoj ima 15 centi snijega i vremenske prognoze kazu da snijega nema ni na vidiku...a vi svi skije uprtili i na skijanje na planinu na kojoj nema snijega i sad udri svi su vam krivi pa ne kontam...
Jahorina ce za mene uvijek biti planina koja je u mom srcu ali ja na nju idem sa pravom ekipom i kada ima metar snijega...i uvijek se dobro provedem...evo sutra da padne metar snijega JA sam gore...ali ako ga nema nisam ...i to je to....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

leDjo_No1

Mir Boziji,Hristos se rodi !!! Srecan Bozic !!!

Peglas

Sretan Bo¾iæ svima koji ga danas slave i da svaki iduæi bude u zdravlju proslavljen!!!
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...