• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

Niko od tebe gore ne pravi budalu kazem ja sam bio na Kupresu nekidan i sam od sebe sam napravio biudalu sto sam otisao ako nema bar 50 centi snijega...isto LiLi i ti tako si otisla na planinu na skijanje na kojoj nema snijega i sad galamis ovdje po forumu, a znas dobro da jahorina nema topove i da je to tek u planu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Ljudi otisli ste OFF skrozzzzzzzzzzZZZZZZz...
ko oce da raspravlja o  SKIPASS-u > http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=559.240
ko oce da raspravlja o neki drugim temama i o topovim i td...
imate TEME ZA TO!!!  > http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=743.15


TEMA JE  > TRENUTNO STANJE NA JAHORINI  2010 - 5.DIO <

mijat


zzdado

Pa da ,ovo sve se odnosi i na Kupres i on je u nasoj drzavi ....zar ne.....Samo prednost Kupresa je blizina Dalmacije ,a oni ipak imaju (mislim Dalmatinci) puno,puno vise eurica za skijasko zadovoljstvo.Jos pored toga Kupres je puno vise ulozio u infrastrukturu poslije 95 nego Jahorina.Cijene u BiH za ono sto se pruza su previsoke i zaista deprimirajuce.....odbit ce im se svima o glavu ,vidjet cete u maju.


HeAd

mozda je trudna, a mozda nije...heheh....ljudi pasce snijeg i sve ce biti Ok...ovo su tranzicione godine za Jahorinu, a svaka tranzicija je turbulentna samo treba gledati da te ne zakaci...zao mi je ovih ljudi sto ih je zakacila  ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Posto je ovo tema Stanje na Jahorini,      mogu reci da je STANJE PRAVO JADNO  :'( :'( :'( :'( :'( :'( i moze se zaboravit skijanje, jedino u Feb. ce nesto biti zanimljivije, do tad prste u oci i ne citati koje kakve gluposti sa foruma i praviti se pametan  puf:)

LIVE CAM JAHORINA    http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

Speed

Mislim da je glupost raspravaljati o vremenu, snijegu i ostali bozijim davanjima, ali sa jednim bi se svi trebali sloziti preskupo je i bezobrazno naplacivati ljudima puno cijenu ski pasa ako radi jedna zica a staza kao minirano polje..... Pozdrav!!!

gosha969

Quote from: HeAd on 06 January, 2010, 21:43:33
Ja shvatam vasu frustraciju ali ne shvatam da neko moze da ocekuje zagarantovano skijanje i da uplati unaprijed na planini koja je ispod 2000 metara i koja nema topove....brate ako hoces 100% da skijas u decembru....pa do juna....Livigno ili Val Thores...ili Dolomiti....i rijesen problem...pa ja sam nekidan bio na kupresu imaju topove i skijao i vratio se poderanih skija...jbg...nisam ljut moja je greska sto sam otisao na fuck 30 centi snijega i pored toga sto imaju topove kamenja ko u prici....

Jahorina je tek sada usla u jednu fazu malo ozbiljnijih investicija i moze se ocekivati da za 2-3 godine to bude jedan respekt ski centar do tada ovako kako je...ko voli nek izvoli....

Pa ne idem na Avalu, zasto da ne ocekujem sneg zimi na 1500-1900m? A to sto ti ne ocekujes, niti mnogi vise, samo pokazuje da su se stvari promenile. Samo neki ski centri, kao recimo u Bad Kleinkirchaimu gde sam dvaput bio [mesto na 1000m, staze odatle, pa do 1800-2000m] imali su topove jos pre desetak godina, a da ne pricam o cetvorosedima, gondolama za 4, 6 i jedna za 8 osoba sa muzikom unutra. A to je 660km od Beograda, stigne se za 6 sati voznje uglavnom autoputevima.

Svi mi koji dolazimo na Jahorinu godinama, vozimo se na zicama starim 30 godina, na stazama koje ratraci eventualno jednom predju i hupseri su tu posle sat voznje,..., nismo neprijatelji Jahorine, naprotiv. Ali kada ti par takvih, a sve ih je vise, kaze da im se najzad smucilo, red je da se to uvazi i preduzmu mere, a ne da se brani naulaganje i javasluk argumentima koji ne stoje. I ne kaze se, pa sta ti ocekujes, sto si uplacivao? Pa ocekujem bar da mi hotel zagreju par dana ranije, Sremica je bila posle mene, pa se posle sedam dana malo zagrejalo u Kosuti?  :)

I zasto ne moze ski-pass da bude 10 maraka ako radi samo jedna kamenita staza? Ispada da je bilo bolje u mojih sedam dana kada nijedna staza nije radila, bar se nisam izlomio :-)

Spustite loptu ljudi i ne branite sto se braniti ne moze. Nismo mi najverniji skijasi Jahorine krivi sto se kasno krece sa ulaganjem, pa se jos mi deremo za skipass i odnos realno stanje / naplaceno.

Ali bolje ikad nego nikad  :)

Eh da sneg pada kao komentari  ;D

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE

Quote from: gosha969 on 06 January, 2010, 22:17:31
Eh da sneg pada kao komentari  ;D
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(   DAJ BOZE!!!!!

STA JE TU JE!!! NIJE SE ULAGALO, TU SE NE MOZE PROMENITI NISTA!!!! AL JE SRAMOTA STO SU LJUDIMA NAPLACIVALI SKIPASS PO PUNOJ CENI (10% popust jer nije radio veseli sestosjed ) ZA NEKU HRNGAVU I SUGAVU STAZU!!!! MISLIM JA IM NE BI NI PLATIO..A VOZIO BI SE GARANT!!!!!!  8)

harison

Dosta je bilo i ne smije biti, ukratko od nas nijedan nije direktor Jahorine tako da mi ne mozemo nista ucini oko skipassa, topova, smjestaja.... treba smjestaj uzeti kod pravih ljudi pa ce sve biti odlicno, i mi kao sto vidite pokusavamo koliko toliko vama olaksat sa skipass-ovima i drugim popustima jer pomocu nas dobijate i ovih 10% nebi ni toga da nas VIP nije malo stegnuo vratove rukovodiocima Jahorine....

njihova parola UZMI STO VISE, ULOZI MINIMALNO  :'(

lilly o22

vidim da moderator vrsi selekciju i brise ono sto im ne odgovara da drugi ljudi vide i cuju.hvala sto ste obrisali moju poruku.pa bilo je ovde i gorih komentara od mojih. to govori u prilog svemu sto sam do sada napisala. kada pocnete da cenite ljude koji dolaze tu da skijaju i potrose svoj novac, a ne da se ponasate kao da ste bogom dani, bice bolje i vama i nama.

mijat


lilly o22

jedini reali i iskreni na ovom forumu je VIP. hvala vam na razumevanju i na saradnji dosadasnjoj,ali na zalost-u manjini ste.