• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

pinkpanter

Pratio sam ovu prognozu i nije bas tacna, moze se desiti da pogode ali rijetko najbolja prognoza je ova na sajtu jahorina.org najtacnija je. Sad gledam na DHMZ i u Zg danas je padao snijeg i narednih par dana isto ce padati a nas nekako sve zaobilazi nece nas cak ni oblaci . A sjecate se one price o setosjedu nekad u novembri i kad je tad najavljivan snjeg za kojeg su govorili da bi se trebao zadrazti do zime pa cak i kasnije. Zelje...  :)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

grga

Na Jahorini je dobro sto se doslovno preko noci moze promijeniti sve. Sjecam se kad sam bio jedne godine, mislim da je bila 2002, za dva dana se vise nisu vidjeli auti pored ceste, cak je i struje nestajalo...
:)

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

leDjo_No1


skiDeki

K'o bi reko cuda da se dese..... Ma sve je moguce na Kopaoniku je jos gore :(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leDjo_No1

ma jeste,al oni imaju onaj Karaman Greben,radi uvijek....moze se bar malo skijati.....

Big_DANE

Quote from: leDjo_No1 on 05 January, 2010, 23:55:40
ma jeste,al oni imaju onaj Karaman Greben,radi uvijek....moze se bar malo skijati.....
Ma i oni na KOPU mole Boga da im posalje tih  sneznih oblaka iz pravca slovenije i hrvatske...!! A sto su napravili snega sa topovima napravili.... koliko ce im izdrzati pitanje je ... je*es to skijanje na 2km bilo gde da si !!!!
NADAMO SE SNEGU DA PADA SVUKUDA I DA ZATRPA SVE PLANINE!!!! TARLAHAM I DALJE!!!! DEKI - IDE LI JODLOVANJE!?

DekiDeki

S obzirom na situaciju, opet treba Vip da naredi kolektivno tarlahanje i jodlovanje. Naravno s pojacanom dozom zestokog alkoholnog pica...
Prosli put je upalilo.
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

vip-jahorina


Big_DANE


otrov

share it with friend or two

nkteam

Samouka klinka jodluje (i verovatno skija 10 meseci godisnje): http://www.youtube.com/watch?v=zr2KQc90dZU&feature=related
Ja predlazem da se klinki da sezonska za jahu. Resice nam sve probleme...  ;D

Ako nam tarlahanje ide kao ovima: http://www.youtube.com/watch?v=e559A76vXno ... onda i nije cudo sto snega nema :)
Mora to bolje  8)

BOJAN-BG

LJUDI KO CE NA JAHU NEK PONESE DOBRE GUMENE CIZME I DOBRU VOLJU ZA RAKIJU SAMO SE TAKO MOZE PREZIVETI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: BOJAN-KR on 06 January, 2010, 10:39:26
LJUDI KO CE NA JAHU NEK PONESE DOBRE GUMENE CIZME I DOBRU VOLJU ZA RAKIJU SAMO SE TAKO MOZE PREZIVETI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ZNAMO NAZALOST...VIDIMO BOKI NA KAMERAMA..NA POLJICE BI MOGLI PONETI CAMCIC GUMENI!!!!  3:( 3:(