• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

evo jos jedan kratak izvestaj radila su oba dvoseda,poljice tek negde od podne,lift zeljo nije radio kako je bilo najavljeno kamenja ima malo po stazi ali moze se zaobici,a sto se tice staza zaledile su opasno narocito posle dva popodne kad se ogulio sneg sa staza pozdrav iz lavine,a sto se tice skijanja sutra sigurno a od preksutra temperature uplusu i  jugo na vidiku

skiDeki

Bataneo je dao dobar izvestaj za poljice, radile su i to se videlo danas na kameri :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


woodex

evo jedna slika od mene slikana 28. decembra :D



skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Evo bojan par prijatelja i ja vas pozdravljamo iz royala...

otrov

 3:(
@Kosta  ideea:(
mozes li ih pitati kako ce biti za taj period 2010  (:smijeh:
share it with friend or two

kosta

Quote from: davor77 on 03 January, 2010, 23:42:31
3:(
@Kosta  ideea:(
mozes li ih pitati kako ce biti za taj period 2010  (:smijeh:
vidi stvarno, ubi me ova briga oko skijanja da nisam ni sku¾ija da smo u 2010. 3:( :D E p'a usput svima vesela i s puno snijega. Ka¾u bit æe ga uskoro... :bravo::(

sicko

a jesmo baksuzi u pm danas se moglo skijati a za novu godinu od 7 dana ni jedan dan nismo skijali stvarno katastrofa.... >:( >:( >:(

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Big_DANE

                          :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:((KAKVE IDILIÈNE SLIKE !!!  ludzatobom:((  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(



BOJAN-BG

dobro jutro svima sa suncane jahorine

harison

Dobro jutro, iz toplog kreveta!!! i dok jos spavam ja sam na forumu, zatvorenih ociju citam komentare i odgovaram na njih !!!

harison

Danas dan za skijanje samo da glavu izgubis :D od smrti te djeli 2cm snijega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: