• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera

Nisam uspio prije, valjda va¾i i sad: SRETNA, A POGOTOVO ZDRAVA 2010 SVIMA, te puno snjega na JA. I nek DEDA MRAZ svima donese zlatnu ribicu, nek se ona zaj.... sa dobrim ¾eljama.

Charlene

Trebao je sacuvati slike,pa apload napraviti.
Ovako je stavio samo direktan link,pa se iz minute u minut slika mijenja.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Mislim da skijaju ispred hotela, na stazi vidim samo setace i sanke, evo slika od pre dva minuta
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


Big_DANE

Djes Deki kuco stara!!!!
Te kamere sa Termaga su mi BZVZE...nek ih postave gore na krov...il tako nesto...ne nakrivo...nista se ne vidi...jedino sestosed... 3:(
Zato VIP-ove ubijaju :P  :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Posto je danas smena gostiju, novim gostima zelim sto vise ovakvih dana za vreme njihovog boravka na Jahorini :)
Pozdrav Dane, samo vip-ove kamere prave ovakve slike :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: Charlene on 02 January, 2010, 11:09:24
Trebao je sacuvati slike,pa apload napraviti.
Ovako je stavio samo direktan link,pa se iz minute u minut slika mijenja.
Trebalo je...al i ranije sam isao na "copy link location" i nisu se menjale skile...ne znam sta je sad..  afrocool:(

A JOOOOOOOOJ OVE MILINE!!! DEKI BRE LJUDI CE POMISLIT DA IMA 1m SNEGA :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Pa ima gore datum, pa nek vide kako moze biti ako im se malo posreci!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

kosta

Pa dobro zan li netko kada æe na Jahorini pasti snijeg kako valja, ovo zadnjih desetak dana nas pravo izmuèilo. ©ta ka¾u prognoze za termin 09.01. - 16.01.? puf:) Kako vidim ju¾ina opet sredinom iduæeg tjedna! :'(

skiDeki

Tako je ali ne bi trebale biti visoke temperature, tako da, ako padne dosta snega ovih dana staze bi se mogle sacuvati! Od 09.01. opet zahladjenje i sneg, tako je bar prognozirano, samo da posle toga opet ne uleti jugo, nadamo se da nece, dosta ga je bilo ove zime >:( s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Big_DANE

Zelim ti dane pune skijanja...i da ima snega...da bi sredili staze treba barem 50cm snega...MINIMUM inace nece ratraci izlaziti!!!!!
Vidite da je taj januar problematican...dodji u FEBRUARU -MARTU!!!!
Zato sledece godine BI TREBALI DA RAZMISLE DA STAVE topove  i na Ogorjelicu!!!

pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?