• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina


vip-jahorina


zburkos

Svoj raji zelim sretnu novu godinu.... Puno zdravlja, srece i pozitivne energije...... ;D

vip-jahorina


HeAd

Moj Vipe niko ne razumije moj humor  (:smijeh:

al eto im snijega pada i kako vidim po prognozama da za snijeg valjda vise nece biti problema.  ;D

uz put sinoc sam se pregazio da ga ima tri metra ja iz kreveta ne bi mrdno ...imam turbulencije 3:( (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


lilly o22

ima li na forumu neko ko se trenutno nalazi na jahorini da nam da informaciju o padavinama iz prve ruke? slika sa poljicama je obecavajuca!

duki

 s:nij) nemoj da stanes molim te  s:nij)

Big_DANE

POZ LJUDI!! NADAM SE DA STE SE SVI LEPO PROVELI!!!!  JA I DANAS SA DRUSTVOM NASTAVIO!!!
DIVNA SLIKA SA JAHE!!!



dario_sa


Charlene

Ja vidim sliku od jutros.. (:smijeh:
Sve je ovo mizerno,januar,a mi raspravljamo o divnih 5 cm snijega na 1600m. puf:)

BOJAN-BG

Quote from: lilly o22 on 02 January, 2010, 00:29:54
ima li na forumu neko ko se trenutno nalazi na jahorini da nam da informaciju o padavinama iz prve ruke? slika sa poljicama je obecavajuca!
Quote from: Charlene on 02 January, 2010, 08:41:26
Ja vidim sliku od jutros.. (:smijeh:
Sve je ovo mizerno,januar,a mi raspravljamo o divnih 5 cm snijega na 1600m. puf:)
stanje je sledece ima mozda deset centi i sneg i dalje pada ali slabije nego nocas.pozdrav sa jahorine

skiDeki

Samo nek pada, danas ce zahladiti! s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


DarkoN

sad su slike od 11:06   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: samo nek  s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...